Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vestuvių parodoje Kaune dalyvausianti Deimantė Kazėnaitė: „Tai – labai atsakinga, jautru ir ypatinga“

Deimantė Kazėnaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Deimantė Kazėnaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų geidžiama talentingoji vizažistė Deimantė Kazėnaitė makiažo subtilybių sferoje sukasi jau apie ketverius metus. Per tą laiką dėl nuotakų jai teko apkeliauti ne vieną pasaulio kraštą ir sukurti ne vieną makiažo įvaizdį. Besiruošdama lapkričio 25-26 dienomis Kaune vyksiančiai parodai „Mano tobulos vestuvės“ Deimantė pasakoja apie savo patirtis ir dalijasi svarbiausiais patarimais būsimoms nuotakoms.

Vestuvių kelionės ir imtymios akimirkos iš arti

Prie altoriaus su Deimantės makiažu išleistų nuotakų skaičius senokai perkopė ribą, kurią būtų galima apibrėžti konkrečiu skaičiumi – ruošiant jaunąsias tokiam gyvenimui įvykiui dažniau išlieka emocijos ir prisiminai, o pastarųjų per ketverius karjeros metus prisikaupė išties ypatingų.

„Praėjusią vasarą ruošiau nuotaką vestuvėms nuostabaus grožio Italijos miestelyje. Pasiruošimas ir vestuvės vyko Sorrento, o pačios tuoktuvės – Positano. Vaizdai buvo pasakiški, o nuotaka – absoliučiai tobula ir rami“, – apie žavinčiais prisiminimais pripildytas darbo akimirkas pasakoja Deimantė. Vestuvių rytą, kuomet džiaugsmas neretai pinasi su jauduliu, grimo meistrai tampa imtymiausių akimirkų liudininkais. Mat svarbiausia gyvenimo diena vadinamas vestuves jie stebi iš labai arti. Šią vasarą tai patirti teko Graikijoje, kur Deimantė vyko grimuoti Kauno ,„Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus mylimąją Anna Douka. „Patirtis buvo įspūdinga, nes turėjau galimybę pamatyti graikiškas tradicijas išleidžiant ir paruošiant nuotaką.“

Darbą lydintis neapsakomas jausmas

Kiek patirčių beatneštų visažisto darbas D.Kazėnaitė neslepia, jog kaskart atgimsta tas pats gerai pažįstamas jausmas – jaudulys. Jis lydėjo nuo pirmosios nuotakos, kuriai savo darbu norėjosi padovanoti laimę ir atgimsta kaskart pagalvojant, jog tavo indėlis yra šventės dalis. „Tai – atsakinga, jautru ir ypatinga, nes norisi išpildyti nuotakos lūkesčius, sukurti jai gerą atsmosferą ir padaryti tą dieną ypatinga.“ Tad jei nuotakų grimavimas tilptų viename žodyje, pasak pašnekovės, jis būtų – neapsakomas.

Gedimino Žilinsko nuotr./Deimantė Kazėnaitė
Gedimino Žilinsko nuotr./Deimantė Kazėnaitė

Svarbiausi patarimai būsimoms nuotakoms ir ateities planai

Nuotakos Lietuvoje ir už jos ribų vestuvėms grimuojanti Deimantė Kazėnaitė paklausta, kokį svarbiausią patarimą duotų jaunosioms iškart atkreipia dėmesį į planavimą. ,„Savo įvaizdį iki galo suplanuoti galima dar iki vestuvių,“ – užtikrintai sako ji. Svarbiausia, jog pasirinkimus lydėtų užtikrintumas ir ramybė , todėl pasak pašnekovės: „Išbandykite meistrą iš anksto, o jei yra galimybė ir ne vieną makiažo įvaizdį. Taip nekils dvejonių, jog tądien atrodysite taip, kaip svajojote.“

O dar geriau pajausti profesionalą yra galimybė realiai su juo bendraujant. Lapkričio 25-26 dienomis Kaune vyksiančioje nemokamoje vestuvių parodoje ,,Mano tobulos vestuvės’’ Deimantė Kazėnaitė gyvai bendraus su būsimomis nuotakomis ir dalins patarimus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Naujiena Vestuvės
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt