Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Velykos Užupyje: milžiniški margučiai riedėjo tarp automobilių

Šventės Užupyje akimirkos
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Šventės Užupyje akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienį Vilniuje buvo švenčiamos ne tik Velykos, bet ir Užupio respublikos dvidešimtmetis. Jau šeštadienį prasidėję šventiniai renginiai tęsis ir pirmadienį.

Pirmąją Velykų dieną šventė prasidėjo margučių atridenimu į iškilmes. Tai viena didžiausių atrakcijų – milžiniški margučiai nuo pakalnės riedėjo be didesnių pastangų. Gatvėse klegėjo juokas, kai margučius ridenę vilniečiai laviravo savo meno kūriniais tarp pakelėse sustatytų automobilių.

Užupio Angelo aikštėje nuskambėjus sveikinimo kalboms ir širdingiems palinkėjimams, prasidėjo koncertas. Jo metu kūrinius dovanojo muzikinis duetas „Gonsofus“ ir grupė „Poliarizuoti stiklai“.

Tarp susirinkusiųjų minios buvo galima išvysti ir Artūrą Zuoką. Jis – ne tik buvęs Vilniaus miesto meras, bet ir Užupio respublikos idėjos autorius, kartu su bendraminčiais vieną labiausiai apleistų Vilniaus priemiesčių pavertęs klestinčia, menininkų dievinama vieta.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Artūras Zuokas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Artūras Zuokas

Užupio respublikos nepriklausomybės šventė tęsis ir pirmadienį. Tuomet tradiciškai Užupio kavinės terasose, namų kiemuose ir gatvėse stalai bus aptiesti baltomis staltiesėmis, o popietę mažieji bus kviečiami ridenti margučius.

Į Angelo aikštę pirmadienį visus sukvies trankus koncertas, kuriame pasirodymus surengs Nėrius Pečiūra, „Baltasis Kiras“, „Bliuzoholikai“ ir kt. Šventės metu EuroUžais (oficialia Užupio Respublikos valiuta) bus galima atsiskaityti „Užupio Café“, „Sole Republic restaurant“, „Špunka“. Valiutos keityklos veiks pasienio postuose. Kursas: 1 EuroUž = 3 €

Visą renginio programą rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Temos: 1 Užupis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt