Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tatjana Lavrinovič parveža „Misis pasaulis 2018“ karūną į Lietuvą

Tatjana Lavrinovič
Facebook.com / Tatjana Lavrinovič
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kšištofo Lavrinovičiaus žmona Tatjana Lavrinovič į Lietuvą parveža „Misis pasaulis 2018“ karūną.

Kinijoje vykusio konkurso nugalėtoja tapusią Tatjaną labai palaiko ir jos vyras, krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius. „Mano gyvenimo meilė karūnuota „Misis pasaulis 2018“ konkurse“, – rašė jis feisbuko paskyroje.

Dar prieš konkursą Tatjana dalijosi savo mintimis žurnale „Žmonės“.

Tuomet ji teigė, kad pasiūlymo dalyvauti konkurse sulaukė dar pavasarį, bet tik numojo ranka. Vis dėlto žmogus, šiam konkursui atstovaujantis Baltijos šalyse, Rusijoje, Kazachstane, Ukrainoje, neatstojo: vasarą toliau įkalbinėjo sutikti. Ir Kšyštofas skatino važiuoti – sakė, kad bent atsipalaiduos, pakeis aplinką, sutiks įvairių žmonių. Rugpjūtį Tania pagaliau pasakė „taip“.

Jai ši kelionė – tarsi grįžimas į praeitį: prieš trylika metų, nugalėjusi konkurse „Mis Rusija“, dalyvavo „Mis pasaulio“ rinkimuose Kinijoje ir pateko į finalinį gražiausiųjų dešimtuką. „Man tai prilygo pergalei“, – šypteli prisimindama.

„Manau, laikas pagalvoti, koks galėtų būti naujas gyvenimo etapas, – sako Tatjana. – Esame tikri, kad Lietuva – mūsų šalis, gyvensime joje nuolatos. Man čia labai patinka. Atstovauti Lietuvai šiame konkurse man – ir iššūkis, nepatirtos emocijos, ir postūmis pradėti ką nors naujo.“

Iš pradžių gražiausios planetos ponios rinkimai jai atrodė kaip žaidimas. Tačiau paskutinėmis dienomis prieš kelionę apėmė jaudulys: viskas ne taip paprasta, kaip atrodė iš pradžių. Nuo streso ir taip itin lieknai moteriai ištirpo dar pora kilogramų.

Tatjanai teko gerokai daugiau, nei buvo pratusi, skirti dėmesio išvaizdai, susirasti keliolika šventinių suknelių, kurios privalo atitikti konkurso nuostatus. Tarkim, viena turėjo būti rausvos, melsvos ir vyšninės – madženta – spalvos. Iš organizatorių vis plaukė laiškai su naujais reikalavimais: teko siūtis baltą maudymosi kostiumėlį ir pačiai siuvinėti „Swarovski“ krištolu, įsigyti sidabrines basutes ir išmokti su jomis vaikščioti, nes pakulnė – dvylikos centimetrų aukščio. O kelios dienos iki skrydžio Tania sužinojo, kad vieną vakarą vėlyva repeticija vyks vilkint rausvas pižamas. Ir vėl galvos skausmas: kur paskutinę akimirką gauti būtent tokios spalvos stilingą miego drabužį?..

Tania prisipažįsta nesitikėjusi, kad ruošdamasi konkursui sulauks tiek draugų ir mažiau pažįstamų žmonių pagalbos, palaikymo. Garsioji Elvyra Monginienė sukūrė visus konkursui reikalingus papuošalus, vestuvių mados studija „Diva“ aprengė prašmatniomis suknelėmis, o gera draugė dizainerė Valerija Molčanova sumodeliavo stilizuotą tautinį kostiumą. Pati Tatjana naktimis kūrė konkurso dalyvėms skirtas dovanas – sumanė jas apdalyti nuo blogio saugančiomis apyrankėmis: ant raudono siūlo vėrė gintariukus. Tokių jos lagamine – net aštuoniasdešimt.

Vos pasiekusi konkurso vietą, Tania turėjo skubėti į „Welcome Party“. Ir kitos dešimt dienų suplanuotos beveik minučių tikslumu: du kartus per dieną vyks finalinio renginio repeticijos, tarp jų – labdaros renginiai, fotosesijos, išvykos, susitikimai, vakarienės, konkursai – ramių atostogų tai tikrai neprimena!

Ar Tatjana nuvažiavo laimėti? „Nežinau... Neįsivaizduoju, kokia to konkurso politika. Ar sėkmei turi įtakos šalis, kuriai atstovauji, finansai. Domėjausi, kas laimėjo pastaraisiais metais: visos nugalėtojos labai gražios, – sako Tania. Tačiau ji mano, kad vien išorinio žavesio neužtenka – reikia ir asmenybės brandos. – Važiuoju tikrai ne atostogauti. Aš arba darau gerai, arba visai nesiimu. Jei nieko nepasieksiu – Lietuvoje bus ne naujiena. O jei pateksiu į finalą – bus įvykis. Pažiūrėsime, nepabandęs negali žinoti...“

VIDEO: Presentation for Mrs. Globe 2017#Mrs. Lithuania

1-4 vicemis tapo (iš eilės nuo pirmosios): Misis Ukraina, Misis Honkongas, Misis Antigva ir Misis Didžioji Britanija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt