Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Simona Milinytė šį kartą Velykas praleido kiek kitaip

Simona Milinytė naują įvaizdį įamžino fotosesijoje
Asmenininio albumo nuotr. / Simona Milinytė naują įvaizdį įamžino fotosesijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Mano vienas geriausių draugų Vincentas Fordas yra nuostabus makiažo meistras. Jis gyveno Los Andžele ir buvo vienas pirmųjų mano sutiktų makiažo artistų. Labai susibendravome, tačiau prieš kelis metus jis išsikraustė gyventi į Jungtinę Karalystę,“ – pasakojo Simona Milinytė, praėjusią savaitę sulaukusi svečių iš Europos..

Per šventes į Los Andželą grįžęs Vincentas ir atlikėja nepraleido progos išbandyti naujausias makiažo tendencijas.

„Kadangi Vincentas čia, pagalvojome, kodėl nepasidarius makiažo ir nepabandžius kitokių įvaizdžių? O kai jau makiažas yra, kodėl nepasidarius dar ir fotosesijos?“ – juokėsi Simona.

„Man kiekvienas naujas įvaizdis – naujas išbandymas. Nebijau eksperimentuoti ir bandyti viską, todėl šioje fotosesijose tapau gan agresyvi. Su Vincentu išbandėme dabar labai naudojamą makiažo stilių – „rose nude smokey eye“. Jis šį makiažą daro dabar gan dažnai dirbdamas Londone, Niujorke, su įvairiais madų dizaineriais, bei dažydamas modelius podiumui.“

Vincentas dirba su žymiausiomis makiažo agentūromis, žvaigždėmis ir modeliais. Jis darė makiažą ir modeliams per Londono mados savaitę, buvo vienas iš makiažo specialistų Beyonce ir Nicki Minaj muzikos klipo filmavime.

„Esu nepaprastai laiminga, kad Vincentas aplankė mane per Velykas. Visada smagu praleisti laiką su mylimais draugais, o kai vienas jų yra makiažo meistras, be galo smagu ir padirbėti kartu“, – sakė Simona.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt