Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Renata Norvilė ryžosi drastiškoms grožio procedūroms

Renata Norvilė
Asmenininio albumo nuotr. / Renata Norvilė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tituluota gražuolė, dainininkė ir trijų vaikučių mama Renata Norvilė (38) ryžosi inovatyvioms grožio procedūroms. Trečias vaikutis ne juokais nukamavo mamytę, tad prieš sugrįždama į sceną pilnu pajėgumu Renata nusprendė patikėti savo grožį patyrusiems specialistams.

„Nori to ar nenori – bemiegės naktys su mažyliu ant rankų daro savo, o ir amžius jau nebe tas, kai gali nieko nedaryti – vis tiek oda bus lygi, graži ir švytinti. Manau, dabar pats laikas pasirūpinti savimi. Nėra ko slėpti, mano darbe išvaizda taip pat yra svarbi. Kadangi naujausios technologijos suteikia galimybę atnaujinti odą be plastinių operacijų ir cheminių preparatų – nusprendžiau išmėginti ir aš“, – šypsosi Renata, savo išvaizdą patikėjusi „Estetus klinikos“ specialistams.

Kodėl pasirinkot būtent šią, gan drastišką „Trigubo smūgio“ procedūrą? Kas tai yra?

Pirmiausia, ji yra natūrali. Nereikia narkozių, skalpelių ir siūlų, o efektas tikrai stiprus. Tiesą sakant, pasikalbėjau su drauge Nora Lapinskene, dirbančia šioje srityje ne vienerius metus, ja galiu pasitikėti ir žinau, kad man tikrai blogai nepatars, ji ir rekomendavo šį trijų procedūrų kompleksą. Tiek frakcinio lazerio, tiek plazmoliftingo (PRP) ir fotodinaminės šviesos terapijos svarbiausia paskirtis – suaktyvinti natūralius odos atsinaujinimo procesus, tarsi pažadinti miegančią odą. Tad radusi laisvesnio laiko ir sutarusi, kad mama pažiūrės mažylį – užsiregistravau procedūrai.

Asmenininio albumo nuotr./Renata Norvilė po procedūros
Asmenininio albumo nuotr./Renata Norvilė po procedūros

Kaip reagavo jūsų vyras ir kiti artimieji sužinoję kam pasiryžote?

Iš pradžių – niekaip. Paskui pyko, galiausiai susitaikė, nes jei jau aš ką nors nusprendžiu – perkalbėti mane ne taip paprasta. O pamačiusi rezultatą net mama liko sužavėta.

Ar procedūra jums buvo skausminga?

Frakcinio lazerio procedūros pradžioje visiškai neskaudėjo, nes oda buvo nuskausminta specialiu kremu, į pabaigą, neslėpsiu, malonu nebuvo, juk lazerio spindulys sužeidžia odą, kuo toliau tuo jautresnė ji darosi, tad paskutinės penkios minutės leido suprasti, kad dėl grožio reikia pakentėti, tačiau šviesos procedūros nuramino sudirgusią odą. Gijimo procesas taip pat nebuvo toks baisus, kokio tikėjausi, todėl esu patenkinta, juolab, kad rezultatas jau dabar puikus ir jis stiprės, o poveikis išsilaikys kelerius metus.

Ar rekomenduotumėt šią procedūrą savo draugėms?

Manau čia ir rekomendacijų nereiks – užteks pamatyti rezultatą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt