Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Orų pranešėja Karolina Liukaitytė: „Buvo dienų, kai galvodavau: o kam gyventi?“

Karolina Liukaitytė
LNK archyvo nuotr. / Karolina Liukaitytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

29-erių Karolinos Liukaitytės pristatinėti nereikia – orų pranešėja dirbančią merginą kone kas vakarą galima pamatyti ekrane, pasakojančią apie ateinančių dienų orus ir įdomybes, susijusias su klimatu ir gamta. Tačiau pastaruosius metus žiniasklaidai Karolina tapo kur kas įdomesnė ne dėl jos darbo, o dėl asmeninio gyvenimo.

Prieš metus pasirodė žinutės, kad mergina po šešerių metų draugystės ir beveik tiek pat trukusių sužadėtuvių skiriasi su verslininku milijonieriumi, beveik dviem dešimtmečiais vyresniu Arnu Jurskiu.

„Pasvarstymų apie skyrybas būdavo, bet bandėme su Arnu gyventi kartu, kūrėm šeimą, juolab turėjome dukrą. Tačiau vieną dieną supratau, kad man per sunku, kad esu per jauna gyventi gyvenimą be džiaugsmo“, – pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje pirmą kartą atvirai apie skyrybas su sužadėtiniu ir dukters tėvu pasakos LNK orų pranešėja K. Liukaitytė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė

Moteris atvira – skyrybų priežastis iš tiesų daugeliui gali pasirodyti vartotojiška, tačiau gyvenimas nesijaučiant laimingai kartais kerta taip, kad nesinori nei dirbti, nei apskritai ką nors daryti gyvenime. „Tikrai buvo tokių dienų, kai galvodavau – o kam gyventi? Tai nebuvo kažkokios savižudiškos nuotaikos, bet buvau tokioje emocinėje duobėje, kad niekas neteikė džiaugsmo – nei pirkiniai, nei mylimas darbas, nei draugai... Tokiomis akimirkomis supranti, kad privalai gyvenime keisti tai, kas tampa kliuviniu jaustis laimingai“, – pasakos Karolina. Moteris ryžosi skirtis ir pradėti gyvenimą iš naujo.

Nors pora susituokusi nebuvo, skyrybų metu jie susitiko teisme. O po keleto mėnesių spaudoje jau buvo aptarinėjama kita naujiena – Karolina ir naujas jos širdies draugas, taip pat vyresnis verslininkas ir Kiokušin federacijos prezidentas Andrius Čelkis. Nenuostabu, kad netrūko spėliojančių, esą skyrybas su dukters tėvu Arnu galėjo lemti trečias žmogus. Tuo metu Karolina atsitvėrė tylos siena ir asmeninio gyvenimo žurnalistams griežtai nekomentavo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt