Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėta priežastis, kodėl Colinas Farrellas užsidarė reabilitacijos klinikoje

Colinas Farrellas su mylimąja
GETTY IMAGES nuotr. / Colinas Farrellas su mylimąja
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Colino FARRELLO (41) gerbėjai gali būti ramūs: aktorius užsidarė reabilitacijos klinikoje ne dėl to, kad vėl pradėjo gerti. Ir apskritai talentingasis airis ir vienas garsiausių Holivudo vienišų tėvų išties nėra... vienišas.

Tik išrinktosios vardą ir profesiją jis slepia: net Ellen DeGeneres, išpešanti iš garsenybių viską, kas jai ir publikai įdomu, iš Colino neiškvotė, kas gi ta moteris, su kuria rodosi jau dveji metai.

Aktorius teišdavė, kad jo išrinktoji daug keliauja ir sunkiai dirba, todėl jie kartais „prasilenkia kaip du laivai naktyje, bet žino, jog ras uostą, kur susitikti“. Taip poetiškai atsakė į klausimą, kaip jiems abiem pavyksta suderinti įtemptus grafikus.

Paslaptingoji brunetė – ne iš pramogų pasaulio (regis, Farrellas palaiko naująją tendenciją – garsūs aktoriai nebesirenka kolegių?). O ir su kolegėmis jis jau buvo, aktoriaus, tituluoto seksualiausiu ir įtraukto į pasaulio gražiausių žmonių penkiasdešimtuką, širdies damų sąraše – Angelina Jolie, Britney Spears, Lindsay Lohan, Rihanna, Demi Moore, Alicja Bachleda-Curuś. Juodaplaukė lenkė net pagimdė jam sūnų Henry Tadeuszą (8), bet ir šis ryšys nutrūko.

Vida Press nuotr./Colinas Farrellas su sūnumi Henry Tadeuszu
Vida Press nuotr./Colinas Farrellas su sūnumi Henry Tadeuszu

Vyresniojo Colino sūnaus Jameso Padraigo (14) mama – modelis Kim Bordenave. Nelaimei, berniukas serga itin reta liga – Angelmano sindromu, pasireiškiančiu proto raidos vėlavimu, epilepsijos priepuoliais, nebylumu. Liga iškreipia lūpas, todėl atrodo, kad žmogus visada juokiasi.

Vaikai pakeitė Farrello, garsėjusio skandalais, priklausomybe nuo narkotikų ir skausmo malšinamųjų vaistų bei alkoholio, gyvenimą ir suteikė tikslą. Šiandien jo nebevilioja mintis dirbti prie kelių juostų vienu metu ir švaistyti laiką šėlstant geriausiuose pasaulio viešbučiuose. Jis – mylintis tėvas, atsakingas ir pasirengęs padaryti viską, kad sūnūs gyventų geriau.

2005-aisiais Colinas net apsisprendė gydytis nuo priklausomybių ir jau 12 metų yra blaivus bei švarus. O juk nuo keturioliktojo gimtadienio beveik nebuvo dienos, kad nebūtų apsvaigęs nuo alkoholio ar kvaišalų. Šis gydymasis reabilitacijos klinikoje – profilaktinis ir skirtas pailsėti nuo įtempto darbo. Pastarųjų metų Farrello filmografija – „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, „Šventojo elnio nužudymas“, „Lemtinga pagunda“, kriminalinė drama „Našlės“ – įspūdinga, taigi poilsio jis nusipelnė.

Vida Press nuotr./Jau dveji metai Colinas Farrellas pastebimas su ta pačia paslaptinga tamsiaplauke
Vida Press nuotr./Jau dveji metai Colinas Farrellas pastebimas su ta pačia paslaptinga tamsiaplauke

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt