Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujai atrastai grožio formulei neatsispyrė ir žinomos moterys

Asta Jonušienė
Ramūno Tangurio nuotr. / Asta Kybartaitė-Jonušienė
Šaltinis: Reklama
Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo
0
A A

Jeigu kas nors paklaustų, ko nori moterys, ne viena bent mintyse sau atsakytų: išlikti jauna, visada būti graži, sustabdyti laiką. Arba tiesiog – ak, paragauti bent lašelio jaunystės eliksyro! Iki šiol jaunystės eliksyras buvo tik mitais ir legendomis apipintas žmonijos siekis sustabdyti laiką. Ir tik dabar jis įgavo realią ir kiekvienai moteriai prieinamą formą – skystą trikolageną. Pagyrų skandinaviškos kokybės produktui negaili ir jį išbandžiusios žinomos moterys, atvirai reiškiančios savo nuostabą.

Jaunystės ir grožio formulės žmonija ieškojo tūkstantmečius. Senovės graikai mėgino įminti deivių grožio ir jaunystės paslaptį. Egipto faraonai ir Kleopatra neblėstančio grožio siekė pieno voniose, o Kinijos imperatoriai, ieškodami amžinos jaunystės, atiduodavo gyvybę paragavę neaiškios kilmės eliksyrų. Šio stebuklingo gėrimo paiešką šimtmečius tęsė ir alchemikai, tačiau nesėkmingai.

Ko tūkstantmečius nepavyko atrasti išminčiams ir alchemikams, buvo atrasta čia – Lietuvoje. Buvęs Kauno medicinos universiteto ir Vilniaus universiteto lektorius, farmacininkas Mantas Jakimavičius kartu su partneriais iš Švedijos sukūrė jaunystės ir grožio formulę – trijų tipų kolagenu organizmą aprūpinantį geriamą preparatą „Tri-Collagen peptide“.„Jaunystės eliksyru“ jau vadinamas preparatas padeda pristabdyti laiko paliekamus pėdsakus organizme ir odoje.

Žinomos moterys įvertino: rezultatai jau po 2 savaičių

Kad pamatytume ir pajustume senėjimo požymius, visai nereikia būti senai. Nė 25 metų ribos neperžengusios merginos pastebi pirmąsias smulkias raukšleles, sumažėjusį odos elastingumą. Peržengusios 30-metį ir kasdien žvilgsniu išmatavusios atsirandančių raukšlelių gylį, pradedame galvoti, kad laikas negailestingas tik mums. Štai pramogų pasaulio žvaigždės jaunystę ir grožį spinduliuoja, nepaisydamos bėgančio laiko.

Nejučia pradedame skaičiuoti, kiek tas grožis kainuoja. „Ne, man tai neįkandama“, – nusiviliame ir toliau žvilgsniu matuojame raukšlelių gylį, odą skaistiname kosmetika, žvilgesį praradusius plaukus slepiame tampriame kuoduke.

Tri collagen peptide
Tri collagen peptide

Tačiau atrodyti kaip žvaigždė gali kiekviena. Ir tam nereikia nei gultis po skalpeliu, nei brangių grožio procedūrų ir priemonių. Tą patvirtina ir „Tri-Collagen peptide“ išbandžiusios žinomos moterys – Asta Kybartaitė-Jonušienė, Vaida Skaisgirė, Milisandra Radzevičienė. Jos neslepia nuostabos – nė nebaigusios dviejų savaičių kurso džiaugiasi lygesne ir stangresne oda, žvilgesį atgavusiais plaukais, sutvirtėjusiais nagais. O plaukų stilistas Karolis Murauskas sako, kad ne tik pats pastebėjo teigiamą poveikį plaukams bei odai, bet tą pajuto ir jo klientės, kurioms rekomendavo išbandyti Trikolageno preparatą.

Vos po dviejų savaičių pastebimais rezultatais giriasi ir kitos „FenoQ Tri-Collagen peptide“ vartojusios moterys. Elastingesnė ir skaistesnė oda, blizgantys plaukai, nelūžinėjantys nagai ir pagerėjusi sąnarių būklė – tokiais atsiliepimais dalinasi dabar su kur kas platesne šypsena į veidrodį žvelgiančios dailiosios lyties atstovės.

Tri collagen peptide
Tri collagen peptide

Mokslu pagrįsta grožio formulė

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl matome ir jaučiame ant pečių gulančius metus – sumažėjusi kolageno gamyba.

„Kolagenas yra vienas svarbiausių organizmo baltymų. Jis sudaro daugiau nei ketvirtadalį visų kūne esančių baltymų. Kolagenas įeina į odos, plaukų, nagų, kaulų, raumenų, raiščių, sausgyslių, vidaus organų, kraujagyslių, dantų, dantenų ir kitų organų sudėtį. Kai organizmas pradeda gaminti mažiau kolageno ar suprastėja jo kokybė, natūralu, kad kinta ir šių organų būklė – ji prastėja, o mes matome senėjimo požymius“, – kolageno svarbą pristato „Tri-Collagen peptide“ preparatą sukūręs M. Jakimavičius.

Kolageno teigiamas poveikis odos žinomas jau seniai, tačiau tik dabar atrasta formulė, užtikrinanti kolageno preparato maksimalų efektyvumą. Įprastuose kapsulėmis ar tabletėmis parduodamuose kolageno preparatuose hidrolizuoto kolageno yra nuo kelių iki kelių šimtų miligramų. Toks kiekis per mažas, kad efektyviai kompensuotų kolageno trūkumą, atsirandantį dėl senėjimo. Viena skysto „Tri-Collagen peptide“ preparato dozė papildo organizmą net 8 tūkst. mg trikolageno. Visame kurse, t.y. 14 buteliukų yra 112 tūkst. mg trikolageno. Toks kiekis ir skysta jo forma leidžia organizmui maksimaliai pasisavinti gaunamą baltymą.

„Trikolageno preparatą sudaro trys pagrindinės biologiškai aktyvių komponentų grupės, t.y. I, II ir III tipo kolagenas bei hialurono rūgštis, biologiškai aktyvios medžiagos, užtikrinančios vidinę kolageno gamybą, ir antioksidantai, augalų ekstraktai bei vitaminai, kurie lėtina senėjimo procesus organizme. Greitą ir efektyvų rezultatą garantuoja unikali „Tri-Collagen peptide“ geriamojo preparato formulė ir sudėtyje esantys visi grožiui ir sveikatai puoselėti reikalingi elementai. Kursą rekomenduojama pakartoti 3-4 kartus per metus.

Tri collagen peptide
Tri collagen peptide

Lietuvoje gimusi skandinaviška kokybė

Trikolageno preparatą sukūrusio farmacininko M. Jakimavičiaus, produkto kokybę ir efektyvumą rodo ne tik puikūs atsiliepimai, tačiau ir Švedijos farmacininkų pasitikėjimas.

„Partnerius iš Švedijos pasirinkome dėl trijų priežasčių. Pirmoji ir svarbiausia, kad Švedijos farmacijos mokslas ir pramonė yra pažengę labai toli. Tai viena iš šio sektoriaus lyderių visame pasaulyje. Nesvetimos mums buvo ir ekologinės idėjos. Ekologinėmis idėjomis grįstas verslas padeda sukurti ne tik produktą, kuris prisitaiko ir padeda natūraliais organizmo procesais pasiekti jūsų norimo rezultato, bet ir gamyba organizuojama, taikant darnios aplinkos principus. Galiausiai apsisprendimui įtaką padarė verslo etika. Skandinavai naujus produktus kuria ne metus ar dvejus, o ištisus šimtmečius, ir partneriais tampa dėl savo patikimumo”, – teigia M. Jakimavičius.

Pasak farmacininko, kurdamas „Tri-Collagen peptide“ preparatą, jis pirmiausiai siekė padėti žmonėms stiprinti sveikatą. Žinoma, greitam jo išpopuliarėjimui tikrai nesutrukdė tai, kad jis padeda išpildyti ir kiekvienos moters norą – pristabdyti laiką. Tad dabar kiekviena moteris gali atrodyti tarsi nužengusi nuo žurnalo viršelio!

www.trikolagenas.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Reklama Grožis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt