Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė Velykoms ruošiasi vadovaudamasi taisykle „mažiau yra daugiau“

Berry baldai
Organizatorių nuotr. / „Berry“ baldai
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Radijo ir televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė (27) pripažįsta: svajonė gyventi gražiau kasdien tėra daugiau noro ir tam skiriamo laiko klausimas, o stilingų namų aksesuarų dabar galima įsigyti ir už nedidelę kainą, tad jų taupyti tikrai nebereikia.

„Mes taip dažnai gražiausius indus, staltieses ištraukiame tik kartą per metus, o kasdienybėje – vis ta pati praskilusi ar nusitrynusi lėkštė“, – šypteli Gabrielė.

Estetiška aplinka, šventės dekoras visiems ypač parūpsta artėjant Velykoms. „Vaikystėje jas švęsdavome kaime pas senelius. Tad man Velykos visuomet buvo laukiama šventė, kai galėdavau laiką leisti su mylimais giminaičiais. Namuose svogūnų lukštais dažydavome kiaušinius ir veždavomės, vėliau lygindavome su senelių – kuriems pavyko gražesni“, – šypsosi prisiminusi.

„Berry“ baldai / G. Martirosianaitės Velykų stalas
„Berry“ baldai / G. Martirosianaitės Velykų stalas

Žinoma, Velykos siedavosi ir su šventinio stalo gožiu. „Man atrodo, kad estetikos suvokimas, dėmesys detalėms į kiekvieno gyvenimą ateina natūraliai. Kol esi jaunas, tai juk mažiausiai rūpi – skubi kuo greičiau nuo stalo sprukti! Dabar man itin svarbus ne tik skonis, bet ir vaizdas, ne tik patiekalų, bet ir visos aplinkos“, – prisipažįsta nuolatos per radiją girdima ir televizijoje matoma mergina.

Velykos jai iki šiol asocijuojasi su snieguolėmis ir krokais močiutės darželyje, pievoje ridenamais kiaušiniais ir tuo, kad jų galybė likdavo ir po šventės. Balta spalva – švara ir elegancija.

„Berry“ baldai / G. Martirosianaitės Velykų stalas
„Berry“ baldai / G. Martirosianaitės Velykų stalas

Kai stalo dekoras paprastas, nedominuojantis, jo akcentu gali tapti tulpės, velykinė žolė, marginti kiaušiniai. Stalą, be kurio neišsiverstume kasdien, ji renkasi atidžiai. „Klasika ar modernas? Svarbiau estetika, funkcionalumas ar derėjimas interjere? Viskas! Mėgstu skandinaviško stiliaus baldus bei interjerus. Man patinka šio stiliaus spalvos, medžiagos, minimalizmas“, – aiškina Gabrielė.

Štai tokį – šiuolaikišką, neperkrautą, kartu šventišką – stalą ji, laukdama draugų, paruoš artėjant Velykoms. Toks stalas suteikia švarios erdvės pojūtį, atsinaujinimo ir pavasario laukimo džiaugsmą.

Nuotraukose esančius baldus ir namų aksesuarus rasite „Berry“ salonuose ir www.berrybaldai.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt