Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip milijonus susikrovė M. Daikerytė, B. Gylys ir U. Kiguolis?

Milita Daikerytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Milita Daikerytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šį vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ žinomi lietuviai kalbės apie savo sukurtus verslus. Milita Daikerytė laidoje pasakos, kad ji savo grožio saloną atidarė, kai jai buvo vos 18 metų.

„Tuo metu buvau ir jauna, ir mokiausi 12-oje klasėje, tad atsakomybė buvo ne tik verslas, bet ir egzaminai“, – pasakos M. Daikerytė.

Mergina atskleis, kad bet koks verslas – didelė rizika: „Verslas susideda iš daugelio dalykų, tarp jų ir sėkmės. Kartais idėja gali būti labai gera, bet gali būti netinkamas metas jos įgyvendinimui. Ir tai, kad kam nors pasisekė prieš metus, nereiškia, kad pasiseks ir dabar.“

Laidoje dalyvaus ir verslininkas Ugnius Kiguolis, kuris laidos žiūrovams pristatys naujausią savo verslą – elektrinius dviračius. „Kažkada pradėjome vienokius verslus, kai kūrėsi „Facebook“ ir „Google“, dabar, užbėgdami į priekį, pereiname prie vieno energijos šaltinio, t. y. elektros.“

Vyras atskleis, kad dviračiai yra gaminami Lietuvoje: „Šie konkretūs dviračiai yra gaminami Lietuvoje. Taip išėjo, kad gyvenimas suvedė su partneriais, kurie domisi tokiais dalykais, ir pagaminome lietuviškus produktus“.

Verslininkas Benediktas Gylys atskleis pagrindinius savo verslus, iš kurių susikrovė milijonus: „Verslas numeris vienas – kanapių ekstraktų gamyba Jungtinėse Amerikos Valstijose, antrasis – maisto papildų sportininkams gamyba ir prekyba JAV. Bet pats pelningiausias – prekyba kanapių ekstraktais“.

B. Gylys atskleis, kad pirmąjį savo milijoną uždirbo būdamas vos 22 metų: „Tai buvo mano tikslas. Po daugybės nesėkmių ir abejonių, po identiteto krizių man pavyko. Viską uždirbau dirbdamas kompiuteriu“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt