Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip gauti svajonių darbą? Pataria Lukas Yla

Lukas Yla Interviu
Karolis Mankauskas / Lukas Yla
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Tas laikas, kai visaip ieškai darbo ir niekaip jo nerandi – gniuždantis. Vis tik apie Luko Ylos darbo paieškas San Franciske parašė visi pasaulio dienraščiai ir portalai.

„Sukūriau visiškai unikalią istoriją. Padariau tai, kas, turbūt, neįmanoma, nes visa tai įvyko per šiek tiek trumpiau nei tris mėnesius. Ir atvykau ten, kur neturėjau nei jokių draugų, nei pažįstamų. Ir savo jėgomis, ir žiniomis, pasiekiau tai, apie ką daugelis svajoja“, – pasakoja Lukas.

O jis sugalvojo netradicinių būdų, kaip su kiekvienu darbdaviu pašnekėti akis į akį. Paklaustas patarimų žmonėms, kuriems nesiseka rasti svajonių darbo, Lukas sako: „Pirmas patarimas – tai imk ir dirbk. Jeigu tu turi kažkokius sugebėjimus, tai išnaudok juos sau. Jeigu manai, kad gali sukurti marketingines ar reklamines kampanijas kitoms įmonėms, tai tu sėdėk ir kurk“.

Patarimų jis dalina ir daugiau, iš jo istorijos tikrai yra ko išmokti. Kokia gi ta jo istorija, apie kurią rašė visas pasaulis? Kodėl Lukas sako, kad Lietuvoje galima turėti aukštesnę gyvenimo kokybę nei Londone ar San Franciske? Viskas „Žinių radijo“ laidoje „Ką žmonės dirba?“.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Temos: 1 Žinių radijas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt