Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į kelionę po Lietuvą dainininkę Džordaną Butkutę lydės pasaulyje išgarsėjusi vizažistė Gabrielė Sabaliauskaitė

Džordana Butkutė ir vizažistė Gabrielė Sabaliauskaitė
Asmeninio archyvo ir Gabrielės Gudkovaitės nuotr. / Džordana Butkutė ir vizažistė Gabrielė Sabaliauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šių metų antroji pusė kaunietei vizažistei Gabrielei Sabaliauskaitei (22 m.) yra ypatinga – ji jau gali vertinti asmeninius pasaulio vizažo čempionato rezultatus ir džiaugtis sulaukusi Lietuvos pop scenos įžymybės Džordanos Butkutės kvietimo lydėti ją koncertinio turo po didžiąsias šalies arenas metu.

„Neseniai gavau Paryžiuje darytos fotosesijos nuotraukas, kuriose Katrina Knizikevičiūtė pristato mano jai sukurtą nuotakos įvaizdį. Būna, kad po kurio laiko, pamatęs savo darbą, supranti, jog norėtum ką nors keisti. Šįkart viskas yra kitaip. Nenorėčiau tobulinti net menkiausios smulkmenos“, – šypsodamasi patikino G. Sabaliauskaitė.

Tarp beveik 70 geriausių pasaulio vizažo meistrų ji užėmė penktąją, prizinę vietą. Tai buvo pirmas tarptautinis konkursas, kuriame vertintas tik G. Sabaliauskaitės modeliui darytas makiažas. Mergina Lietuvoje parodoje „Pelenė“ jau ne kartą skynė laurus. Jos kurtas įvaizdis įvertintas ir Londone – mūsų šalies atstovės darbas buvo pripažintas vienu geriausių.

„Labai įdomi patirtis buvo dirbant Didžiojoje Britanijoje. Kelis konkurso etapus reikėjo įveikti savo šalyje. Į Londoną, pristatyti savo darbų, buvo pakviesti tik šeši asmenys iš skirtingų šalių. Papildomai jų niekas nevertino. Finalinės šventės metu tiesiog pristatėme savas vizijas ir visi buvome apdovanoti neskelbiant jokių vietų“, – prisiminė G. Sabaliauskaitė.

„Gabrielės make up studio“ įkūrėja atvira – apie tai, kad ji pati pasiners į kerintį visažo pasaulį, prieš penkerius metus nė nebūtų pagalvojusi.

„Ryškinti veido bruožus kosmetikos priemonių pagalba pradėjau gana anksti, nes to reikėjo dalyvaujant šokių konkursuose. Pirmoji mano visažistė – šokių trenerė. Ruošdamasi atsakingesniems pasirodymams ant parketo kreipdavausi į savo pusseserę – profesionalią kosmetologę. Vėliau teptukus ir pieštukus prisijaukinau pati“, – sakė pašnekovė.

G. Sabaliauskaitė su šypsena prisimena pirmuosius makiažo bandymus. Tuomet jai viskas atrodė idealu, o dabar, atsivertusi nuotraukas, puikiai supranta – kiekvienam darbui perprasti reikia gerų mokytojų, žinių bei laiko.

Gabrielės Gudkovaitės nuotr./Karina Knizikevičiūtė
Gabrielės Gudkovaitės nuotr./Karina Knizikevičiūtė

„Kosmetologijos mokiausi kolegijoje ir išklausiau milijonus seminarų. Dalyvavimas konkursuose taip pat padėjo tobulėti. Tvirčiau visažo pasaulyje pasijutau prieš kelis metus, kuomet jau buvau sukaupusi nemažai patirties“, – sakė G. Sabaliauskaitė.

Ji pastebi, kad pastaruoju metu makiažo tradicijos gana sparčiai kinta. Pavyzdžiui, daugelį metų laikytasi nuostatos, jog nuotaka turi skleisti gaivumo ir skaistumo įspūdį. Tačiau šiais laikais atsiranda vis daugiau jaunamarčių, kurios tikisi ryškaus, jų bruožus bei pasirinktą suknelę atskleidžiančio makiažo. G. Sabaliauskaitė su šypsena sako – nuotakų makiažai yra specifiniai, nes jiems reikia gerokai daugiau laiko.

„Dauguma nuotakų vėluoja, o procedūros metu nuolat atsakinėja į telefono skambučius. Be to, reikia naudoti vandeniui atsparias priemones – ašaros per svarbias šventes yra dažnas svečias“, – sakė pašnekovė.

Ji iki šiol prisimena jaudulį, lydėjusį ruošiantis pasaulio visažo čempionatui Paryžiuje. G. Sabaliauskaitė norėjo, kad jos sumanymą atskleistų modelis, dizainerė K. Knizikevičiūtė.

„Tačiau iki paskutinės akimirkos nebuvo aišku, kokia tuo metu bus Katrinos plaukų spalva, todėl Elvyros Monginienės sukurtas galvos apdangalas situaciją išsprendė tobulai“, – prisiminė G. Sabaliauskaitė.

Vestuvinę suknelę iš 2018 – ųjų kolekcijos jai paskolino salonas „Diva“.

„Kurdama šį makiažą norėjau pristatyti ne tiek įprastą, kokybišką darbą, kiek jame perteikti moderniausias tendencijas, prabangos elementus“, – apie savąjį sumanymą pasakojo lietuvaitė.

Ji su šypsena patikina – dar visai neseniai vargiai būtų patikėjusi, kad trenerės darbas „Dance 4 fun“ šokių studijoje užims gerokai mažiau laiko, nei tas, kurio jai prireikia norint priimti visas „Gabrielės make up studio“ viešnias.

„Reikia nebijoti siekti savo svajonės. Manau, kad mano kelias dar tik prasidėjo ir ateityje bus visko – daugybė konkursų, seminarų, pergalių. Tiesiog visada svarbu prisiminti, kad tobulumo tiesiog neįmanoma pasiekti, bet... dėl to nenuleisti rankų“, – sakė viena geriausių Lietuvos visažisčių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt