Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Grožio konkurso finalo nepasiekusi Patricija Belousova: „Teisėjai sakė, kad balsavo už mane“

Patricija Belousova
Vyginto Skaraičio nuotr. / Patricija Belousova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lapkričio 15 dieną grožio konkurse Lietuvai atstovavusi gražuolė Patricija Belousova parskrido į Vilnių. Oro uoste moters veidą puošė šypsena, tačiau nepasiekti tikslai iškėlė ir daugiau klausimų.

Kaip manote, kokios priežastys lėmė, kad nepavyko patekti į TOP15?

Aš nežinau atsakymo į šį klausimą. Jei būtų galimybė, pati norėčiau sužinoti. Visi buvo nustebę dėl TOP 15 pasirinkimo. Aš nuo pat pirmo vakaro buvau laikoma viena pagrindinių favoričių. Aš neturėjau savo fotografo, kaip kitos dalyvės, neturėjau tokio palaikymo kaip Mis Kolumbija, Mis Indonezija, Mis Meksika, nes jų šalyse grožio konkursai labai populiarūs. Bet aš buvau gerai pasiruošus šiam konkursui ir kiekvieną dieną tai rodžiau.

Per paskutinį vakarėlį jau po finalo, turėjau galimybę pabendrauti su teisėjais. Jie visi vienu balsu, lyg atsiprašinėdami, sakė, kad balsavo už mane. Matyt, yra daugiau priežasčių, kurios lėmė tokį rezultatą, tik man jos nežinomos.

Ar jūsų akimis konkursas vyko sąžiningai?

Aš nemanau, kad yra etiška man kalbėti apie šio konkurso sąžiningumą. Aš nežinau vertinimo kriterijų. Man yra nežinomi organizatorių tikslai. Tikriausiai viskas įvyko taip, kaip turėjo įvykti, nes tai yra kažkieno verslas, investicijos, o mes tik svečiai šioje grožio šventėje.

Kuri mergina buvo jūsų pačios favoritė?

Savo diždiausia konkurente laikiau Mis Kolumbiją – Vanessa Pulgarin. Ji atrodė puikiai, visada stilinga, pasitikinti savimi. Galbūt jūs nepastebėsite ypatingų veido bruožų, bet jos žavesys kitur. Beje, jos internetinis palaikymas Instagram ir Facebook irgi buvo įspūdingas. Ji buvo tikra, kad laimės, nes puikiai pasiruošė, turėjo savo fotografą, bet deja, jai taip pat nepasisekė.

Kokie vis dėlto jūsų laimėjimai?

Aš nebuvau tikra, kad laimėsiu, bet buvau tikra, kad padarysiu viską, kad karūna atitektų Lietuvai. Aš manau, kad baisu yra ne pralaimėti, baisu yra nebandyti laimėti.

Didžiausi mano laimėjimai yra naujos pažintys su konkursų organizatoriais, rėmėjų kontaktai, dabar aš pažįstu 71 gražiausią pasaulio moterį. Ar jie ateityje toliau vystis, sunku dabar pasakyti, bet manau kad taip. Esu isitikinus kad taip.

Pagrindinis šio konkurso rėmėjas yra kompanija „Panasonic“, kuri dieną prieš finalą, paskelbė savo TOP 10. Man atiteko 4 vieta. Buvau labai laiminga. „Panasonic“ įteikė mums dovanas.

Ar pavyko pristatyti Lietuvą taip, kaip norėjote?

Galiu tvirtai pasakyti, kad taip! Nuo pat pradžių, nuo pat pirmos dienos aš stengiausi būti pastebėta ir buvau tokia. Kadangi dalyvavau Mis Visata konkurse, aš žinau, kad nereikia laukti rytojaus, veikti reikia čia ir dabar. Japonijos žiniasklaida rašė, kad nesitikėjo tokios dalyvės iš Lietuvos. „Tokios“ reiškia pasiruošusios kovoti už karūną.

Per patį finalą, viskas buvo sklandžiai. Man pavyko šukosena kaip ir norėjau, pavyko makiažas. Per nacionalinio kostiumo rungtį dėvėjau Ugnies deivės suknelę, pavyko simbolizuoti ugnį kaip ir planavau. Suknelė, kurią sukūrė Eglė Modzeliauskenė, labai tiko ir labai patiko. Manau, pavyko atskleisti jos charakterį bei visą užduotį.

Bikini išėjimas buvo su raudonu bikini kostiumu, kurį man įteikė „Mermaid“. Mano eisena buvo elegantiška, kokia ir turi būti demonstruojant šį kostiumą.

Finalinis išėjimas su Juozo Statkevičiaus suknele, kurią papildė Simonos Braždžionytės nuostabūs specialiai sukurti papuošalai. Aš jaučiausi tikra karalienė. Suknelės spalva išskirtinė, jos apimtys – karališkos! Žinau, kad buvau gražiausia!

Kokie artimiausi jūsų planai?

As esu šokėja. Todėl išsimiegosiu vieną dieną ir važiuosiu į Italiją šokti. Mano šokių partneris Diago Gibilterra labai kantriai manęs laukia. O dėl Japonijos, manau, kad tai tik pradžia. Tiek naujų pažinčių nėra šiaip sau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Grožis konkursas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt