Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gabija Varnaitė: „Kasmet duodu sau tuos pačius pažadus“

Gabija Varnaitė
„fomo“ agentūros archyvas / Gabija Varnaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grožio stilistė ir tinklaraštininkė Gabija Varnaitė mėgaujasi būriu sekėjų, susižavėjimą kelia vis naujais kadrais iš spalvingo gyvenimo. Vis dėlto moteris atskleidžia, kad jaukios ir ramios šventės jai svarbesnės nei trankūs vakarėliai.

„Kalėdos man yra viena gražiausių ir svarbiausių metų švenčių. Matyt, nuo vaikystės šis periodas yra kažkas neįtikėtino, stebuklingo ir žavaus. Eglutę puošiu kaip visiška pamišėlė, kartais net kelis mėnesius prieš. Juk namai iš karto tampa mielesni ir pilni gerų emocijų. Šiemet iš Niujorko grįžau likus vos porai savaičių iki Kalėdų, todėl ir eglutę pasistačiau tik tada. Vis dėlto Kalėdų dvasia užsikrėčiau jau lapkričio pradžioje, todėl bute, kuriame gyvenau Niujorke, pasistačiau mažytę eglutę“, – pasakojo „fomo“ agentūros atstovaujama gražuolė.

Kalėdas mergina planavo sutikti su artimaisiais. „Turime gilias tradicijas, kurių laikomės ir kasmet švenčiame taip pat – su artimiausiais žmonėmis namuose. Man Kalėdos vienareikšmiškai svarbesnės už Naujuosius. Tiesa, šiemet jie man stos Kuboje, todėl neturiu žalio supratimo, kaip švęsime, bet žinau, kad bus be galo smagu ir nauja! O 30 laipsnių karštyje nereikės rūpintis nei makiažu, nei suknelėmis“, – juokėsi Gabija.

„Nors kasmet sau duodu pažadus, kurių taip ir neišpildau, tikiu, kad ateinantys metai bus puikūs kaip visuomet. Juk viskas priklauso ne nuo ko kito, o nuo mūsų pačių – kaip norėsime, taip ir turėsime, tiesa?“ – sakė G.Varnaitė.

„fomo“ agentūros archyvas/Gabijos Varnaitės eglutė
„fomo“ agentūros archyvas/Gabijos Varnaitės eglutė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt