Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Caitlyn ir Kris Jenner niekaip nesutaria dėl dukters Kylie gimdymo

Caitlyn ir Kris Jenner
Vida Press nuotr. / Caitlyn ir Kris Jenner
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jauniausia Jenner ir Kardashian šeimos klano narė Kylie dar nė nepagimdė, o jos tėvai – Caitlyn Jenner ir Kris Jenner jau nesutaria dėl to, kaip klostysis įvykiai gimus vaikui. Ką ten – jos niekaip nesutaria net dėl paties gimdymo, kuris turėtų būti tik Kylie reikalas.

68-erių Caitlyn ir 62-ejų Kris ne pirmąkart nesutaria dėl dukters nėštumo. Pavyzdžiui, ar Kylie gimdymas bus filmuojamas ilgamečiame realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“?

Kaip Jenneriams artimas šaltinis teigė „HollywoodLife.com“, Caitlyn ir Kris kariauja dėl Kylie nėštumo ir Kris reikalavimų. Pastaroji nori dalį dukters gimdymo ir gulėjimo palatoje filmuoti ir tai liūdina Caitlyn, kuri realybės šou nebesifilmuoja. Moterys taip pat nesutaria, kurioje ligoninėje turėtų gimdyti Kylie ir kas gimdymo metu galės dalyvauti.

Kyla klausimas, ar moterims įdomu, ko nori pati Kylie? Ji pageidautų, kad gimdymo palatoje būtų tiek mama, tiek tėtis / mama. Ir kad jos sutartų. Tačiau šaltinis teigia, kad nepanašu, jog moterys sugebėtų dėl ko nors susitarti.

„Instagram“ nuotr./Caitlyn Jenner su dukra Kylie Jenner
„Instagram“ nuotr./Caitlyn Jenner su dukra Kylie Jenner

Tai – tik viena iš daugybės problemų, dėl kurių nesutaria Jenner šeima. Nuo tada, kai buvęs Kris vyras Bruce'as pareiškė norintis tapti moterimi ir atlikti lyties keitimo operaciją, ir ja tapo, iškyla vis naujų nesutarimų tarp buvusios poros. Jos nesutaria dėl nieko. Ir viso to epicentre dabar – jauniausia dukra Kylie, kuri yra problemų laidininkas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt