Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Pauliukevičius: rasti savo sporto šaką, kaip rasti antrąją pusę

Andrius Pauliukevičius
Karolis Mankauskas / Andrius Pauliukevičius
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

„Negimiau stiprus ir raumeningas, tokiu ilgainiui tapau“, – „Žinių radijo“ laidoje „Pasimatymai“ sako rašytojas, kultūristas, du kartus Europos čempionas Andrius Pauliukevičius.

Jis pasakoja, kad sportiškas buvo vaikystėje, kol nepradėjo sirgti paveldėtomis virškinamojo trakto ligomis, dėl kurių daug laiko praleisdavo ligoninėse. Kai jam buvo septyniolika – ėmė rūpėti merginos. Tada jis buvo aukštas ir lieknas, todėl, kaip sako pats Andrius, kad joms patiktų, pradėjo kilnoti geležis. Taip ir prasidėjo jo, kaip kultūristo, kelias.

Laikui bėgant, jo tikslai keitėsi, sako jis. Dabar sportininko tikslas – motyvuoti kitus.

„Norint save motyvuoti, reikia sugalvoti priežastį, kas tavo gyvenime gali gero atsitikti, jeigu tu tai padarysi. Tai gali būti eilė gerų dalykų, pavyzdžiui, kad žmogus geriau atrodys, gražesnę antrą pusę susiras, pagerins savo sveikatą, mažiau darbo dienų praleis, daugiau uždirbs“, – kalba Andrius, dalindamasis asmenine patirtimi, – „Daugelis dalykų, kuriuos aš dariau šalia sporto, aš juos padariau ne todėl, kad esu geras dainininkas, ar aktorius, toli gražu, aš esu siaubingas, bet kadangi aš buvau vykęs sportininkas, žmonėms buvo įdomu mane pamatyti kituose vaidmenyse“.

Kokia kultūrizmo prasmė? Ką apie žmogų pasako „zefyro testas“? Ką žmogui duoda sportas? Kaip pradėti sportuoti? Kaip pasirinkti sau tinkamą sporto šaką? Kaip numesti svorio nekenkiant sau?

Apie visa tai ir dar daugiau – „Žinių radijo“ laidoje „Pasimatymai“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Žinių radijas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt