Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

A. Valinskas apie karjeros pradžią – per savaitgalį uždirbdavo keturiems „Žiguliams“

Arūnas Valinskas ir Marijus Mikutavičius
Vido Černiausko nuotr. / Arūnas Valinskas ir Marijus Mikutavičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienį prie TV ekranų pakvies antroji „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ laida. Žiūrovai išvys įsimintiniausius ketvirtojo ir devintojo dešimtmečių Lietuvos ir pasaulio įvykius. Ankstesnį dešimtmetį į priekį ves žodžio kišenėje neieškantis Mindaugas Stasiulis. Vėlyvesnį – Marijus Mikutavičius. Jiems kompaniją palaikys Gabrielė Martirosianaitė.

Įspūdingoje projekto scenoje skambės nuostabiausios tų laikmečių dainos, bus prisiminti kultiniai filmai, profesionalūs šokėjai pademonstruos populiariausius šokius. Bus prisimintas ir populiarus tarpukario Lietuvos mažosios scenos artistas Antanas Šabaniauskas. Jo garsųjį kūrinį „Paskutinį sekmadienį“ atliks estrados žvaigždė Birutė Dambrauskaitė.

Laidoje viešės ir TV laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas. Jis 1986 metais kartu su Gintaru Ruplėnu, Valdu Vižiniu ir dar keliais bičiuliais subūrė humoro grupę „Dviratis“. Po vieno iš pasirodymų jaunuolius pastebėjo leidybinė kompanija „Pop Centras“, kuri pasiūlė tapti koncertiniu kolektyvu ir uždirbti daug pinigų. Kolektyvas itin išpopuliarėjo, pasijuokti iš jaunųjų artistų plūsdavo minios žmonių.

„Pamenu, kai koncertavome net ne Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose, o Šiaulių kultūros centre. Ten tilpo maždaug 600 žmonių. Surengėme 12 koncertų: penktadienį du, šeštadienį ir sekmadienį po keturis, pirmadienį du. Salės buvo pilnos, bendra visų bilietų suma buvo 36 tūkstančiai rublių, o „Žigulys“ kainavo 9 tūkstančius rublių“, – savo karjeros pradžią prisimins A. Valinskas.

M. Mikutavičiui pasiteiravus, ar tais laikais jis jautėsi turtuolis, o uždirbti pinigai padėjo kuriantis geresnį gyvenimą, A. Valinskas sakė, kad lengvai atėję pinigai lengvai ir išeidavo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt