Gyvenimo meilę ir brolį palaidojusi Celine Dion grįžo į viešąjį gyvenimą su nauja jėga ir pasikeitusiu įvaizdžiu

Celine Dion / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-30 15:06
Kai hito „My Heart Will Go On“ atlikėja Celine Dion (49) išėjo iš penkių žvaigždučių viešbučio „Le Royal Monceau Raffles“, ją pasitiko džiūgaujanti paryžiečių minia.

Išlindusi pro automobilio stoglangį Celine Dion važiavo gatve, mojo ir siuntė oro bučinius gerbėjams. Regis, tai vieni sėkmingiausių metų jos gyvenime...

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O dar visai neseniai buvo visai kitaip. 2016 metai kanadiečių dainininkei buvo pažymėti asmeninėmis tragedijomis, kurias retas ištvertų. Nuo gerklės vėžio mirė jos gyvenimo meilė, muzikos prodiuseris Rene Angelilis. Žmogus, kurį Celine Dion pažinojo nuo 12 metų. Pora jiedu tapo 1987-aisiais, kai Celine Dion buvo 19 metų.

Nespėjo nudžiūti Celine Dion ašaros dėl mylimo vyro mirties, kai vėžys pasiglemžė ir dainininkės brolį Danielį. Netrukus paaiškėjo, kad onkologine liga serga ir Celine Dion sesers Klodett vyras Guy Poirier.

Kitą žmogų tokie likimo smūgiai palaužtų. Bet tik ne Celine Dion! Dainininkė su sielvartu kovojo pasinerdama į darbą. Argi įmanoma gražiau pagerbti mylimojo atminimą nei tęsiant tai, ką kartu pradėjote? Celine Dion ir Rene Angelilio atveju tai yra muzika. Todėl dainininkė paskutinėmis praėjusių metų rugpjūčio dienomis išleido muzikinį albumą „Encore un soir“, o dabar keliauja po Europą rengdama turo „Celine Dion Live“ koncertus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ir šįkart apie Celine Dion koncertinį turą kalbama garsiau nei bet kada anksčiau. Dainininkės kritikai, tikinę, jog jos šlovė priblėso jau daugiau nei prieš dešimtmetį, priversti prikąsti liežuvį.

Kai Celine Dion pasirodo gatvėje, ją seka toks pat paparacų ir gerbėjų būrys, lyg ši būtų pirmo ryškumo žvaigždė, kaip Beyonce ir Rihanna. Ir, tiesą sakant, ji yra.

Naujos dainos, atviri interviu apie netektį, nauja stilistų komanda – tai grąžino Celine Dion į Olimpo viršūnę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei jau prakalbome apie stilistus, būtina paminėti, kad net mados biblija tituluojamas žurnalas „Vogue“ pripažino esąs pakerėtas jų darbo. Celine Dion atnešė į gatvę aukštąją madą ir paliko aplinkinius be amo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai