Gyvenimo būdą pakeitęs Andrius Šedžius: „Teko rinktis – alkoholis, vaistai ar sportas“

Andrius Šedžius / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-25 16:23
Ar galite įsivaizduoti gyvenimą kelias savaites kasdien maitinantis tik 10-ies centimetrų dydžio sudžiūvusia grikių duona ir arbata ar sultiniu? O jei dar kasdien tektų laikytis itin griežto dienos grafiko, ką ir kada turite veikti, prižiūrint būriui gydytojų?

Nustebtumėte išgirdę, kad kasmet dešimtys pasaulio turtingųjų ir garsiausių Holivudo aktorių vietoj egzotinės kelionės į kokią nors salą savanoriškai renkasi tokį gyvenimą privačiose klinikose, o už tai dar pakloja solidžias sumas.

Pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ režisierė Dalia Ibelhauptaitė atvirai papasakos apie kliniką Alpių kalnų apsuptyje, Austrijoje, į kurią jau netrukus išvyks antrą kartą.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Pagal austrų gydytojo Franzo Xavero Mayro sistemą, atrastą prieš daugiau nei 100 metų, į kliniką gydytis kasmet plūsta pervargę milijonieriai, garsūs Holivudo aktoriai, išsekę modeliai, mirtinas diagnozes išgirdę ar vilties pasveikti nebeturintys ligoniai, netgi tie, kurie bando grįžti į gyvenimą po insulto.

Visai nesenai pasaulio spauda skelbė, kad po skyrybų jėgas čia atgaudinėjo buvusi Rusijos prezidento Vladimiro Putino žmona Liudmila. Režisierė Dalia Ibelhauptaitė atskleis ne tik tai, kodėl vyksta į šių laikų stebuklu vadinamą kliniką, bet ir atskleis, kaip maitintis, kad jaustumėtės gerai, o ligos nekamuotų.

Tuo metu verslininkas Andrius Šedžius prisipažins, kad sportas jam tapo išsigelbėjimu. Kardinaliai pakeisti mitybą ir sportuoti kas dieną Andrius Šedžius pasakoja ėmęsis tuomet, kai ėmė streikuoti jo sveikata, o stresas darbe tapo nepakenčiamu. Prieš kelerius metus Lietuvos santykiams su Rusija tapus įtemptiems, nukentėjo Andriaus verslas. Ne vienas pažįstamas verslininkas patyręs tokius pat nuostolius, pasak Andriaus, bankrutavo, ėmė gerti, ar netgi pakėlė ranką prieš save.

„Teko rinktis – alkoholis, vaistai ar sportas“, – pasakoja verslininkas. Jau metus Andrius kone kasdien keliasi penktą ryto, o puse šešių pradeda treniruotę sporto salėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andrius Šedžius pakeitė gyvenimo būdą ir stebina išvaizdos pokyčiais: į sporto klubą – 5.30 val. ryto

„Niekada neatrodžiau sau graži... norėjau atrodyti ne prastesnė nei kitos grupės merginos, be to, artėjo vestuvės, o jų metu norėjau atrodyti nepriekaištingai...“, – pasakos dainininkė Katažina Zvonkuvienė. Garsi moteris prisipažins, kad vaikystėje jautėsi labai negraži ir kentė tokias patyčias, kad net turėjo minčių savo noru pasitraukti iš gyvenimo.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai