Gyvenimas po skyrybų: Katy Perry bučiuoja gerbėjus scenoje ir nebesidomi Russellu Brandu

Katy Perry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-21 15:27
Dainininkė Katy Perry viešai demonstruoja, kad jai neberūpi jos buvęs vyras, komikas Russellas Brandas. Katy ne tik koncertų metu atvirai flirtuoja su savo gerbėjais, bet socialiniame tinkle „Twitter“ ji atsisakė naujienų apie savo buvusį sutuoktinį prenumeratos.

Atspindėti savo jausmus ir asmeninio gyvenimo peripetijas socialiniame tinkle – modernus ir jau įprastu tampantis šiuolaikinių žmonių būdas. Ne išimtis ir garsenybės, tokiu būdu visuomenei besistengiančios pranešti apie savo gyvenimo pokyčius.

Mažiau nei prieš mėnesį apie savo skyrybas pranešę K.Perry ir R.Brandas, socialinėje erdvėje elgiasi skirtingai. K.Perry nusprendė parodyti, kad jai neįdomus buvusio sutuoktinio gyvenimas, todėl nutraukė puslapyje „Twitter“ R.Brando naujienų prenumeratą. Tuo tarpu, komikas vis dar domisi buvusios mylimosios gyvenimu – jos vardas figūruoja 78 žmonių sąraše, kuriais domisi R.Brandas, praneša dailymail.co.uk.

Poros istorija šiame socialiniame tinkle yra labai intriguojanti ir atvira – R.Brandas yra paviešinęs sportuojančios ir be makiažo 26 metų K.Perry nuotrauką.

„Ji riboja bendravimą. Jis elgiasi taip žiauriai, kad ji mano jo taip niekada gerai ir nepažinojusi. Ji nenori atrodyti sugniuždyta ir nenori, kad žmonės jos gailėtųsi. Ji labai stipri ir savimi pasitikinti“, – apie K.Perry kalbėjo neįvardytas šaltinis.

K.Perry stengiasi koncentruotis į darbą, o ne atvirauti apie šeimyninio gyvenimo bėdas. Muzikinio turo „California Dreams“ metu ketvirtadienio vakarą atlikėja lankėsi Indonezijoje, Džakartoje, kur surengė uždegantį pasirodymą ir flirtavo su gerbėju. Katy pabučiavo pusnuogį gerbėją ant scenos, o šis atsidėkodamas jai pabučiavo ranką.

Šias koncerto akimirkas galite išvysti čia.

Pranešama, kad tuo metu, kai Katy linksmina klausytojus dainomis, 36 metų R.Brandas rimtai svarsto išleisti trečią autobiografinę knygą, kurioje neišvengiamai būtų gvildenami jo ir K.Perry santykiai. Russellas jau yra išleidęs dvi knygas „My Booky Wook“ ir „My Booky 2“. Teigiama, kad K.Perry trokšta, kad trečia knyga niekuomet neišvystų dienos šviesos.

„Katy jaučiasi įžeista ir išduota, nes Russellas su ja elgėsi taip blogai. Ji niekada jam neatleis. Niekada“, – teigė šaltinis.

15min.lt

Naujausi straipsniai