Gyva legenda Valerijus Meladzė pakels į „Padanges“

Valerijus Meladzė / Nuotrauka iš BMA archyvo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-23 09:09
Gyva legenda, bendravimo su publika virtuozas, talentingas artistas – Valerijus Meladzė jau daugiau kaip 20 metų virpina milijonų klausytojų širdis. Jo koncertai – tai pirmiausia nepriekaištingas stilius, ypatinga muzikinė stilistika, nepakartojama dainavimo maniera. Ketvirtadienio vakarą Pirmasis Baltijos kanalas žiūrovams dovanoja išskirtinį reginį – Valerijaus Meladzė koncertą „Padangės“.

Valerijaus Meladzė kūryba nestovi vietoje. Šiame šou atlikėjas pademonstruos visų savo talentų įvairovę. Romantikas – tik vienas jų. Kiekvieną kūrinį jis atlieka skirtingai – jis gali būti aistringas ir švelnus, jausmingas ir netgi griežtas. Bet, kas svarbiausia, jis visada yra tikras vyras. Koncerte nuskambės ne tik populiarūs hitai, bet ir nauji kūriniai: „Pabūk su manimi“, „Padangės“, „Atsisuk“ ir daugelis kitų.

Batumio mieste gimusį Valerijų muzika traukė visą vaikystę. Muzikos mokykloje išmokęs groti pianinu, būsimasis dainininkas įstojo į institutą Ukrainoje. Čia kartu su broliu Konstantinu jis žengė pirmuosius žingsnius savo muzikinėje karjeroje.

Pirmajame savo kolektyve „Aprel“ broliai grojo iki 1989 metų. Po to Konstantinas ir Valerijus tęsė savo karjerą roko grupėje „Dialog“. Iki šiol broliai žygiuoja kartu – nuo pirmųjų Valerijaus žingsnių didžiojoje scenoje, Konstantinas tapo vieninteliu Valerijaus dainų autoriumi.

Daugiau nei 20 metų koncertuodamas, V.Meladzė pelnė ne tik gerbėjų dėmesį, bet ir daugybę valstybinių apdovanojimų. 2006-aisiais metais Valerijui buvo suteiktas Nusipelniusio Rusijos artisto vardas, o netrukus dainininkas tapo ir Nusipelniusiu Čečėnijos artistu. V.Meladzė yra pripažintas vienu iš dešimties populiariausių Rusijos dainininkų.
 

Žmonės.lt

Temos:

Artistas Aktualu

Naujausi straipsniai