Gytis Ambrazevičius pristato trečiąjį albumą ir kviečia į koncertą: „Klausantis pasimiršta visi vargai“

Gytis Ambrazevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-07 15:35
Šią vasarą itin aktyviai muzikinėje scenoje reiškęsis, tris singlus ir tris juos papildančius vaizdo klipus išleidęs atlikėjas Gytis Ambrazevičius šiandien išleidžia albumą „Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos“. 

Pasak G.Ambrazevičiaus, nors trukme tai yra trumpiausias jo ir grupės albumas, tačiau jis buvo įrašinėjamas ilgiausiai – tam prireikė beveik metų.

„Žinoma, labiausiai prie to prisidėjo pasaulinė pandemija, tik pradėjus įrašus dėl įvestų apribojimų buvome priversti juos nutraukti, vėliau ne vienam iš mūsų teko izoliuotis po kontaktų su sergančiais, o vasarą, kai neliko kliūčių koncertuoti ir keliauti, užsiėmėme būtent tuo, kas įrašų procesą dar labiau ištęsė. Esu dėkingas, kad garso režisierius Mantas Tamulionis išlaikė geležinę kantrybę ir niekur mūsų nepasiuntė“, – pasakoja Gytis.

Taip pat didelis iššūkis buvo pati albumo koncepcija – dainas papildyti bičiulių muzikantų indėliu. „Sunku buvo turbūt darbingiausiu laikotarpiu, t. y. vasarą visus sugaudyti, viską sustyguoti, bet dabar, klausantis galutinio rezultato, pasimiršta visi vargai“, – teigia dainų autorius ir atlikėjas.

Gyčio Ambrazevičiaus albumas „Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos“
Gyčio Ambrazevičiaus albumas „Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos“

Šiame albume be Gyčio Ambrazevičiaus (balsas, gitaros) ir grupės muzikantų – Pauliaus Vaicekausko (smuikas), Haroldo Liumparo (elektrinė gitara), Tomo Usovo (klavišiniai, pritariamasis vokalas), Luko Norkūno (bosinė gitara, pritariamasis vokalas) ir Martyno Nugaro (mušamieji) galima išgirsti tokius kviestinius svečius, kaip multiinstrumentalistas Saulius Petreikis (pučiamieji), grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas, „Žalvarinio“ įkūrėjas Robertas Semeniukas (elektrinė gitara), dainų autorė ir atlikėja Bjelle (balsas), „Arbatos“ narys Sigitas Lobė (akordeonas), ir pritariamuosius balsus įrašę Girmantė Vaitkutė, Benas Malakauskas ir Gintaras Baltrušaitis. 

„Jei nuoširdžiai, tai didžiuojuosi šiuo albumu, jis, kaip ir galima nujausti iš pavadinimo, yra truputį pretenzingas, bet labai šviesus ir žaismingas. Prie to prisideda ir vaizdinis Karolinos Nugaraitės apipavidalinimas“, – pasakojimą baigia atlikėjas.

Gytis Ambrazevičius/ Asmeninio albumo nuotr.
Gytis Ambrazevičius/ Asmeninio albumo nuotr.

Naujasis Gyčio Ambrazevičiaus ir Grupės albumas bus pristatytas spalio 7 d. koncerte muzikiniame klube „Tamsta“, leidėjas – asociacija „Slinktys“, jo atsiradimą iš dalies remia LATGA, AGATA ir Lietuvos kultūros taryba.

Albumą jau dabar galima išgirsti ir muzikos klausymosi platformose „Spotify“, „Deezer“, o kiek vėliau ir „Apple Music“, bei pakartot.lt.

Naujausi straipsniai