Gydytoja Jelena Tulčina prakalbo apie verslo partnerio išdavystę ir skaudų pirmojo vyro elgesį

Jelena Tulčina / LNK nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-30 12:40
Jelenos Tulčinos vardą Lietuvoje žino tie, kurie domisi alternatyvia medicina. 15 metų kardiologe pradirbusi moteris prieš trisdešimt metų buvo pirmoji daktarė, ėmusi paslaugas teikti privačiai. Turėdama vos šimtą dolerių, ji sugebėjo atsidaryti savo pirmą kabinetą, o vėliau, atradusi būdą kaip gydyti žmones be vaistų, pelnė pagarbą ir pripažinimą. Šiandien Jelena – savimi pasitikinti gydytoja, verslininkė, mama, žmona ir močiutė, tačiau sėkmingos moters kelias prasidėjo nuo skaudžių išdavysčių, skurdo ir kompleksų, kurie atsirado dar vaikystėje.

„Vieną kartą mamos paklausiau ar aš graži, atsimenu, ji pasakė, jog esu simpatiška, bet nesu graži. Aš tai prisimenu visą savo gyvenimą“, – atvirai laidoje „Bus visko“ pasakojo Jelena.

Mokykloje viršsvorio turėjusi moteris prieš išleistuves numetė dešimt kilogramų, baigė mediciną, tapo kardiologe, apie ką visuomet ir svajojo, tačiau laiminga nesijautė. Savivertę smukdė pirmasis vyras, už kurio Jelena buvo ištekėjusi.

„Jis man pasakė, kad, jeigu gims mergaitė, aš tau neatnešiu gėlių, o jeigu gims berniukas, tu jų gausi“, – prisiminė tuomet pirmagimio besilaukusi moteris.

Jelena Tulčina / Asmeninio archyvo nuotr.
Jelena Tulčina / Asmeninio archyvo nuotr.

Dirbdama kardiologe Jelena užsidirbo ir per 10 metų susitaupė sumos, reikalingos dviem žarnyno valymo aparatams ir ėmė važinėti po visa pasaulį gilindama natūralios medicinos žinias. Pas Jeleną ėjo tie, kurie nenorėjo gydytis vaistais arba tie, kuriems tradicinė medicina jau negalėjo padėti. Po kurio laiko atrado maisto netoleravimo testą, kuris esą padėjo šimtams tūkstančių nutukimu bei kitomis lėtinėmis sergančių pacientų.

„Po trijų metų sėkmingo darbo drauge, mano tuometinis verslo parneris, man nežinant pradėjo statyti savo kliniką ir norėjo pasinaudoti visomis mano žiniomis ir sukaupta patirtimi. Po trijų metų sėkmingo darbo drauge“, – pirmąją pamoką verslo pradžioje prisiminė Jelena.

Natūralios medicinos centro vadovė Jelena Tulčina ir jos vyras Feliksas  / Gretos Skaraitienės nuotr.
Natūralios medicinos centro vadovė Jelena Tulčina ir jos vyras Feliksas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Trisdešimt septynerius metus kartu nugyvenę Jelena ir Feliksas yra puikiausias įrodymas, kad tikra meilė – tai ne tirpstančios kojos ir skraidantys drugeliai pilve, tikra meilė yra pagarba, kantrybė ir abipusis palaikymas, kuris padeda įgyvendinti net pačias didžiausias svajones.

Laida „Bus visko“ – antradienio vakarą, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai