Gydomosios sidabro galios: 7 faktai apie sidabringą vandenį

Sidabrinis žiedas vandenyje / „Fotolia“ nuotr.
Sidabrinis žiedas vandenyje / „Fotolia“ nuotr.
2016-06-07 15:00
AA

Visi gamtos turtai apdovanoti visatos energija. Vienų ji silpnesnė, kitų – stipresnė. Štai metalai ir akmenys tinka net ligoms gydyti. Ypač veikia sidabras. Ką apie jį žinote?

Nuo seno metalai buvo ne tik puošmena, bet ir vaistas. Gydymo rekomendacijų nemažai pateikia ir indų ajurveda, ir arabų alchemikų traktatai, ir senoji kinų medicina. Nemažai metalų įeina į homeopatinių vaistų sudėtį.

Jau žiloje senovėje žmonės vandenį dezinfekuodavo sidabru: šventinant šulinius būdavo metamos sidabrinės monetos, vanduo buvo laikomas sidabriniuose induose.

Štai 7 įdomūs faktai apie sidabringą vandenį:

1. Sidabringas vanduo ne tik dezinfekuoja, bet ir gydo organizmą. Baktericidinės sidabro savybės mokslininkų pripažintos dar XIX a. Medikai teigia, kad šis metalas veiksmingai valo organizmą, saugo nuo uždegimo.

2. Sidabringas vanduo stiprina imuninę sistemą, padeda greičiau gyti žaizdoms.

3. Nustatyta, kaip sidabras veikia mikroorganizmus. Pasirodo, naudingųjų mikroorganizmų, gyvenančių ore ir vandenyje, šis metalas nenaikina, žudo tik patogeninius.

4. Sidabro jonų veikiamos greitai dauginasi ir atsinaujina fibroblastinės ląstelės. Tai leidžia daryti išvadą, kad sidabro preparatai kada nors gali būti pritaikyti vėžiui gydyti.

5. Sidabras saugo nuo infekcinių ligų, gerina regėjimą, stiprina širdį, padeda sergant urologinėmis ligomis, naikina prakaito kvapą (kuris atsiranda dėl bakterijų).

6. Jei burnoje palaikysite sidabro dirbinį, numalšinsite troškulį.

7. Sidabringo vandens galima pasigaminti įsigijus specialius elektrolizerius, kurie papildo vandenį teigiamais sidabro jonais, arba paprastą vandenį supilstyti į sidabro indus ir juose kurį laiką palaikyti. Sidabringo vandens poveikis priklauso nuo šio metalo koncentracijos vandenyje. Kuo ji didesnė, tuo efektyviau veikia skystis. Silpnos koncentracijos sidabringas vanduo yra skaidrus, beskonis ir bekvapis. Didesnės koncentracijos – pilkšvas, karstelėjęs. Tamsioje vietoje laikomas jis savo vertingas savybes išsaugo net keletą mėnesių.

Plačiau apie sidabro galias skaitykite 22-ajame „Ji“ žurnalo numeryje!

Žurnalas „Ji“ (22 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.