Gwyneth Paltrow su vyru Bradu Falchuku Naujajame Orleane dalyvavo draugų vestuvėse

Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas/Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-17 21:11
Sekmadienio vakare garsioji aktorė Gwyneth Paltrow pasidalijo žavinga nuotrauka su savo naujuoju vyru Bradu Falchuku. Pora pasirodė Luke‘o Robinsono ir Ginos Lolos DiCenzo vestuvių vakarėlyje.

Gwyneth Paltrow atrodė lyg be makiažo, itin natūraliai. Aktorė dėvėjo juodos spalvos paltą, o jos vyras buvo labiau pasidabinęs šiai progai – vilkėjo retro stiliaus megztiniu bei mėlynos spalvos marškiniais.

Porelė taip pat pastebėta besibučiuojanti Holivudo Šlovės alėjoje – ceremonijos, skirtos pagerbti judviejų draugą Ryaną Murphį, metu.

Gwyneth Paltrow, vaidinusi Ryano kurtame „Glee“ seriale, kartu su savo vyru Bradu Falchuku, pasakė padėkos kalbą prodiuseriui, „netyčia“ tapusiam poros piršliu.

Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas/Scanpix nuotr.
Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas/Scanpix nuotr.

Taip pat Gwyneth vedė minėtą ceremoniją, kurioje pasirodė ir tokios žvaigždės kaip Sarah Paulson, Jessica Lange ir Emma Roberts.

Filmo „Iron Man“ žvaigždė Gwyneth renginio metu gyrė Ryaną Murphį, taip pat pabrėždama, jog jis nuolatos sukuria kažką naujo ir didingo, niekuomet nestokoja idėjų – „Ar dar gali būti kažkas nepasakyta apie Ryaną? Juk kiekviename socialiniame tinkle, laikraščiuose ir žurnaluose nuolatos aptarinėjamos Ryano asmeninio gyvenimo detalės bei jo darbai. Iš tiesų, Ryano kūryba tiesiog užburia – ir visi suprantame, kodėl. Šiais laikais yra mažai žmonių, kurie gebėtų nuolatos pateikti kažką naujo ir pažvelgti į visiems įprastas temas visiškai kitu kampu... Ar netgi supažindinti tave su tavo būsimu vyru“, – teigė ji.

Naujausi straipsniai