Gwyneth Paltrow neskuba komentuoti gandų dėl sužadėtuvių su Bradu Falchuku

Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-27 11:24
Galbūt šis kartais jai bus laimingas? Aktorė Gwyneth PALTROW (45) nepuolė komentuoti gandų, esą dar prieš metus susižadėjo su prodiuseriu Bradu FALCHUKU (46), tačiau instagrame pasidalijo iškalbinga nuotrauka.

Joje įamžino sekmadienio rytą savo namuose taikiai pusryčiaujančius abu svarbiausius vyrus – vaikų tėvą rokerį Chrisą Martiną (40) ir sužadėtinį (?) Bradą Falchuką. Po kadru lakoniškai pakomentavo: „Sekmadienio pusryčiai #moderni šeima“, ir leido išvadas daryti patiems instagramo sekėjams (jų turi apie 3,7 milijono).

Žinoma, tai, kad ir po 2016-ųjų vasarą galutinai pasibaigusių skyrybų ji puikiai sutaria su dukros Apple (13) bei sūnaus Moseso (11) tėvu, – ne paslaptis. Pora dėl atžalų ne tik kartu švenčia didžiąsias šventes, bet ir atostogauja, net keliauja.

Su Bradu Falchuku, kuris sukūrė populiarius televizijos serialus „Amerikietiška siaubo istorija“ bei „Choras“, aktorė susipažino dar 2010-aisiais, kai buvo pakviesta atlikti nedidelio vaidmens pastarajame projekte. Susitikinėti pora pradėjo tik prieš trejus metus – kai Gwyneth padėjo tašką santuokoje su Chrisu, o Bradas išsiskyrė su žmona Suzanne, – jiedu taip pat turi du vaikus.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Paltrow ir Falchukas iki šiol nepasirodė drauge ant raudono kilimo jokioje oficialioje ceremonijoje ir nedažnai užsimena vienas apie kitą socialiniuose tinkluose (išimtis – labai šiltas jos meilės prisipažinimas jam gimtadienio proga šiemet kovą). Tačiau cituodami „patikimus šaltinius“ amerikiečių tabloidai tikina, kad Gwyneth „pametusi galvą dėl Brado“. Ir tikrai neatmeta galimybės oficialiai įteisinti santykių.

Savaime suprantama, įsimylėjėliai neskubėjo pranešti pasauliui ir apie sužadėtuves (jei jos apskritai įvyko) – kalbų apie tai, kad Bradas pasipiršo mylimajai, o ši atsakė „taip“, pasklido tik tada, kai prieš kelias savaites vykusiame labdarai skirtame vakarėlyje „Baby2Baby“ Gwynet pasirodė su įspūdingu žiedu ant to piršto.

Galbūt aktorei, verslininkei, sveiko gyvenimo guru, interneto svetainės „Goop“ šeimininkei ir dviejų vaikų mamai pagaliau pavyko sutikti žmogų, su kuriuo jausis laiminga ne vienus metus? Juk vasarą kalbėdama apie asmeninį gyvenimą „Girlboss Radio“ laidų vedėjai Sophiai Amoruso pati prisipažino: „Suknisau daugybę savo santykių, patikėkite, tikrai daugybę. Esu gana gera draugė, gera sesuo, dukra ir mama, tačiau tikrai nebuvau tobula mylimoji. Man prireikė daug laiko ir jėgų, kad išmokčiau nesugadinti romantiškų santykių. Tai labai svarbu. Esu įsitikinusi, kad jei negali pasigirti gerais santykiais su partneriu, vaikais ir geriausiais draugais, tikrai negali teigti, jog tavo gyvenimas sėkmingas.“

GETTY IMAGES nuotr.
GETTY IMAGES nuotr.

Dabar belieka spėlioti, ar palaikyti romantiškus santykius ji mokėsi tik po skyrybų su Chrisu Martinu ir kuriuos iš daugybės garsių romanų galima vadinti labiausiai „suknistais“.

Įrodymų apie vieną pirmųjų Gwyneth meilės istorijų su kolega – 1994-aisiais užsimezgusį romaną su Robertu Seanu Leonardu (48), kuris išgarsėjo pasirodžius filmui „Mirusių poetų draugija“, – beveik nėra, tačiau pats aktorius dar 1998-aisiais užsiminė apie nekomplikuotas jų skyrybas, kai abu nutarė sukti savo keliais, o Gwyneth jam didžiadvasiškai piršo savo draugę...

Pasaka be laimingos pabaigos tapo ir Paltrow sužadėtuvės su Bradu Pittu (53). Jiedu pradėjo susitikinėti 1994-aisiais, tačiau 1997-ųjų birželį išsiskyrė. Kalbėdama apie šį romaną Gwyneth dar 2003-iaisiais yra prisipažinusi: „Esu laiminga, kad praleidau tiek daug laiko su tokiu nuostabiu žmogumi kaip Bradas. Tačiau mano galvoje tuo metu buvo toks chaosas... Galiausiai viską ir sugadinau.“ Prieš keletą metų Howardo Sterno laidoje ji buvo dar žiauresnė sau: „Turėjau sulaukti 40-ies, kad pradėčiau domėtis aplinkiniais, ne vien savo pačios problemomis.“

Turbūt dėl panašių priežasčių iširo Gwyneth santykiai su kitais žymiais kolegomis – Benu Afflecku, Scottu Speedmanu, Luke’u Wilsonu, dainininku Bryanu Adamsu. Ir net dabartiniu Ispanijos karaliumi Felipe VI bei Monako kunigaikščiu Albertu II, su kuriais trumpai susitikinėjo. „Gyvenau tikrai nuostabų gyvenimą, kuriame viskas buvo tarsi didesnio mastelio – milžiniška sėkmė, milžiniškas džiaugsmas, milžiniškas skausmas, milžiniškos netektys. Ir mano klaidos kartais buvo milžiniškos, bet jaučiuosi laiminga vien dėl to, kad nė viena nebuvo veltui, – jos tarsi akmenys, iš kurių grįstas tolesnis mano kelias. Nė viena likimo pamoka neturi likti neišmokta“, – tarsi reziumuoja asmeninį gyvenimą Gwyneth Paltrow interviu žurnale „The Edit“.

Naujausi straipsniai