Gwyneth Paltrow išrinkta gražiausia 2013-ųjų moterimi

Gwyneth Paltrow / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-24 17:03
Kino hito „Geležinis žmogus“ žvaigždę Gwyneth Paltrow žurnalo „People“ skaitytojai išrinko gražiausia 2013-ųjų moterimi. Aktorė, sužinojusi apie savo laimėjimą, puolė dėkoti savo šeimai, kuri esą ir padaro ją gražia.

8-erių Apple ir 7-erių Moses mama, duodama interviu žurnalui „People“ pasakojo, kad ji nesistengia būti graži. „Būdama namuose aš mūviu džinsus ir paprastus marškinėlius, taip pat labai retai dažausi. Štai tokią mane mato namiškiai“, – atviravo Gwyneth.

Aktorė pasakojo, kad jos sutuoktinis, grupės „Coldplay“ lyderis Chrisas Martinas pamatęs ją su vakarine suknele ir makiažu, visuomet pajuokauja: „Jis sako, kad tuomet manęs neatpažįsta, nes yra įpratęs mane matyti kur kas paprastesnę“.

Nors G.Paltrow tikina nesistengianti atrodyti gražiai, vis dėlto ji garsėja kaip aktyvi sportininkė. Aktorė penkis kartus per savaitę sportuoja kartu su žinoma garsenybių trenere Tracy Anderson.

Po pirmą vietą gražiausių 2013-ųjų moterų sąraše užėmusios Gwyneth Paltrow išsirikiavo tokios garsenybės kaip Kerry Washington, Zooey Deschanel, Jennifer Lawrence ir kitos.

Beje, Žmonės.lt anksčiau rašė, kad G.Paltrow Didžiojoje Britanijoje buvo išrinkta pačia nemėgstamiausia Holivudo garsenybe. Tokį verdiktą paskelbė žurnalas – „Star“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai