Gwyneth Paltrow iki šiol dėkinga Bradui Pittui: kadaise jis ją išgelbėjo

Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-07 17:10
Aktorė Gvyneth Paltrow apie Holivudo iškrypėliu tituluojamą Harvey Weinsteiną ne kartą pasakojo viešai. Seksualiniu priekabiavimu ir dešimčių moterų išnaudojimu kaltinamas vyras kadaise bandė priekabiauti ir prie jos. Bet įsikišo tuometinis G. Paltrow vaikinas Bradas Pittas.

„Marie Claire“ leidiniui Gwyneth Paltrow davė išskirtinį interviu, kurio metu prisiminė draugystės su Bradu Pittu laikus. Tuomet ji, dar jauna aktorė, taip pat susidūrė su filmų prodiuserio Harvey Weinsteino nederamu elgesiu. „Oskaro“ laimėtoja pasakojo, jog pasiguodusi tuometiniam vaikinui Bradui, ji sulaukė didžiulio mylimojo palaikymo. B. Pittas pagrasino H. Weinsteiną nužudyti, jei šis prikiš nagus prie jo merginos.

1995 metais B. Pittas neišlaikė ir pratrūko. Sužinojęs, kad G. Paltrow H. Weinsteinas pasiūlė ateiti į jo viešbučio kambarį ir padaryti jam masažą, Bradas ėmėsi veiksmų. Kaip dabar įsitikinusi Gwyneth – tai ją išgelbėjo.

Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas 1997-aisiais / AOP nuotr.
Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas 1997-aisiais / AOP nuotr.

„Iki šiol esu be galo dėkinga Bradui, nes jis pasinaudojo savo įtaka ir drąsą, kai aš buvau visiškas niekas.“

Paltrow sužadėtuvės su Bradu Pittu buvo pasaka be laimingos pabaigos. Jiedu pradėjo susitikinėti 1994-aisiais, tačiau 1997-ųjų birželį išsiskyrė. Kalbėdama apie šį romaną Gwyneth dar 2003-iaisiais yra prisipažinusi: „Esu laiminga, kad praleidau tiek daug laiko su tokiu nuostabiu žmogumi kaip Bradas. Tačiau mano galvoje tuo metu buvo toks chaosas... Galiausiai viską ir sugadinau.“ Prieš keletą metų Howardo Sterno laidoje ji buvo dar žiauresnė sau: „Turėjau sulaukti 40-ies, kad pradėčiau domėtis aplinkiniais, ne vien savo pačios problemomis.“

Šių metų spalį G. Paltrow ištekėjo už dabartinio mylimojo Brado Falchuko.

Judviejų sužadėtuvės buvo labai didelė šventė, tokia, kad buvo svarstoma, ar tai tik ne vestuvės.

Su Bradu Falchuku, kuris sukūrė populiarius televizijos serialus „Amerikietiška siaubo istorija“ bei „Choras“, aktorė susipažino dar 2010-aisiais, kai buvo pakviesta atlikti nedidelio vaidmens pastarajame projekte. Susitikinėti pora pradėjo tik prieš ketverius metus – kai Gwyneth padėjo tašką santuokoje su Chrisu Martinu, o Bradas išsiskyrė su žmona Suzanne.

Naujausi straipsniai