Gwyneth Paltrow filmo „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ plakate pasipuošė ūsais

Filmo „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ plakatas su Gwyneth Paltrow / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-25 15:00
Žinoma aktorė Gwyneth Paltrow yra ne vienam apsukusi galvą, tačiau šįsyk dailioji ilgakojė šviesiaplaukė savo padaužišką pusę gerbėjams atskleidė pasirodydama su vešliais ūsais. Nustebusios Gwyneth Paltrow nuotrauka su dirbtiniais ūsais papuošė komedijos „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“) plakatą.

Naujajame filme Gwyneth Paltrow teko ekscentriškojo Johnny Deppo herojaus, aristokrato pono Čarlio Mordekajaus žmonos Džoanos vaidmuo. Elegantiška jų pora įsisuka į milžinišką aferą, kurios sūkuryje – dingęs brangus paveikslas, nacių auksas, pikti rusai ir britų slaptosios tarnybos tyrimas.

Komedijoje „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ bus ir pikantiškų akimirkų – naujajame juostos anonse matyti, kaip nuoga Gwyneth Paltrow herojė mėgaujasi maudynėmis su efektinguoju sutuoktiniu. Dar viena įdomi detalė ta, kad komedijoje „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ 42-ejų Gwyneth Paltrow pademonstruoja gebėjimą keisti tartį, mat filme amerikietė kalba su įtikinamu britišku akcentu.

„ACME Film“ archyvo nuotr.
„ACME Film“ archyvo nuotr.

Sportas – grožio garantas

Lygia oda, puikia figūra ir grakščiomis kojomis žavinti Gwyneth Paltrow neseniai su žurnalistais pasidalijo mintimis apie grožį.

„Grožis ateina iš vidaus, moteris turi jaustis patogiai. Tikiu, kad sportas padeda grožį užtikrinti. Pratimai palaiko dailią odą, svarbu vis pasirūpinti detoksikacija. Taip pat stengiuosi gerti daug vandens, nors kartais, pripažinsiu, sukertu keptų bulvyčių lėkštę ir išgeriu vyno“, – žurnalui „Viva“ sakė Holivudo aktorė.

Ji juokavo, kad dėl sporto ketvirtą ryto nesikelianti, tačiau esanti priversta būti vyturiu – reikia nuvežti vaikus į mokyklą, o po šio ritualo ji skiria pusantros valandos sportui – kilnoja svarmenis, mankština raumenis ir atlieka pratimus širdies darbui gerinti.

„ACME Film“ archyvo nuotr.
„ACME Film“ archyvo nuotr.

Beje, ūsų mėnesiu tituluojamam lapkričiui ypač derančiais ūsais pasipuošė ne tik Gwyneth Paltrow, bet ir kiti filmo „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ aktoriai – gundančioji Olivia Munn, kuri mėgins suvilioti poną Mordekajų, bei Ewanas McGregoras, komedijoje įkūnijęs detektyvą.

„Ūsuotasis ponas Mortdecai“ – tai aštuntojo dešimtmečio Kyrilo Bonfiglioi romanų apie aristokratą poną Mortdecai serijos ekranizacija, kurią režisavo Davidas Koeppas. Johnny Deppo herojus kartais yra užmaršus ir net kiek kvailas, tačiau tai filmui suteikia ypatingo šarmo. Juoko nepašykštėsianti premjera Lietuvos žiūrovų laukia kitų metų sausio 23 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai