Gwyneth Paltrow apie neįprastą savo ir vyro gyvenimo būdą: „Vedę draugai mums pavydi“

Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-16 20:57
Aktorė Gwyneth Paltrow nuo seno garsėjo kontroversišku gyvenimo būdu. „Sunday Times“ aktorė neseniai prasitarė, kad su savo sutuoktiniu Bradu Falchuku jie gyvena toli gražu ne įprastos sutuoktinių poros gyvenimą.
Aktorė interviu kalbėjo, kad ji su savo sutuoktiniu kartu gyvena keturias dienas per savaitę – kitas tris dienas B. Falchukas leidžia savo namuose.
„Visi mūsų vedę draugai mums pavydi ir sako, kad tokia mūsų situacija jiems atrodo ideali, ir kad mes neturėtume nieko keisti“ , – sakė ji.
Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas/Scanpix nuotr.
Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas/Scanpix nuotr.

G. Paltrow puikius santykius išlaiko ir su buvusiu vyru, grupės „Coldplay“ vokalistu Chrisu Martinu. Dainininkas prie neseniai naują šeimą sukūrusios buvusios žmonas prisijungė net per Kalėdų atostogas.

„Aš pakviečiau jį į mūsų šeimos medaus mėnesį. Chrisas yra šeima, lygiai taip pat kaip ir Bradas. Jie puikiai sutaria. Tapo gerais draugais“, – kalbėjo ji.
Dakota Johnson puikiai sutaria su buvusia mylimojo žmona/Vida Press ir instagamo nuotr.
Dakota Johnson puikiai sutaria su buvusia mylimojo žmona/Vida Press ir instagamo nuotr.

G. Paltrow gražiai atsiliepia ir apie buvusią Ch. Martino merginą aktorę Dakotą Johnson. „Ji  – nuostabi moteris. Aš ją dievinu“, – interviu pasakojo G. Paltrow.

46-erių aktorė taip pat atskleidė, kad jai labai patinka jos amžius.
„Aš galiu pasakyti, kad paskutiniai šešeri metai buvo pabudimo metai. Aš niekada nesijaučiau geriau ir labiau savimi nesididžiavau“, – kalbėjo aktorė.
Gwyneth Paltrow ir Brado Falchuko vestuvės
Gwyneth Paltrow ir Brado Falchuko vestuvės

Gwyneth iš ankstesnės santuokos su „Coldplay“ vokalistu Chrisu Martinu turi 14-os metų dukrą Apple ir dvylikametį sūnų Moses. Dabartinis Gwyneth vyras, prodiuseris Bradas Falchukas iš ankstesnės santuokos su Suzanne Bukinik taip pat turi sūnų ir dukterį.

Su Bradu Falchuku, kuris sukūrė populiarius televizijos serialus „Amerikietiška siaubo istorija“ bei „Choras“, aktorė susipažino dar 2010-aisiais, kai buvo pakviesta atlikti nedidelio vaidmens pastarajame projekte. Susitikinėti pora pradėjo tik prieš ketverius metus – kai Gwyneth padėjo tašką santuokoje su Chrisu, o Bradas išsiskyrė su žmona Suzanne.

Naujausi straipsniai