Gwyneth Paltrow apie bičiulę Cameron Diaz: „Ji – puiki mama“

Gwyneth Paltrow ir Cameron Diaz/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-10 17:58
47-erių Cameron Diaz su vyru grupės „Good Charlotte“ muzikantu Benji Maddenu gyvena džiugiomis nuotaikomis. Jiedu susilaukė pirmosios atžalos. Gerą bičiulę neseniai pasveikino ir aktorė Gwyneth Paltrow.

Mama tapusi Cameron puikiomis naujienomis pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Čia ji paskelbė komentarą apie tai, kad susilaukė pirmagimės. Jiedviems gimė dukra, kurią pora pavadino Raddix Madden.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

„Laimingų Naujųjų Metų nuo Maddenų šeimos! Mes esame labai laimingi ir palaiminti, kad galime pradėti naują dekadą pranešdami apie mūsų dukros Raddix Madden gimimą. Ji akimirksniu užkariavo mūsų širdis ir užpildė mūsų šeimą“, – sakė Cameron Diaz.

Nuostabiomis naujienomis pasidžiaugti progos nepraleido ir gera C. Diaz bičiulė Gwyneth Paltrow. „Auksinių gaublių“ ceremonijoje kalbėdama su Entertainment tonight Gwyneth prasitarė, jog labai palaiko Cameron. „Aš netveriu džiaugsmu, ji bus pati geriausia mama“, – kalbėjo aktorė.

Gwyneth Paltrow/ Vida press nuotr.
Gwyneth Paltrow/ Vida press nuotr.

Cameron Diaz nesifilmuoja nuo 2014 metų ir beveik neduoda interviu. Vis dėlto publikos susidomėjimas žaviąja aktore neslopsta, todėl bet koks pasirodymas viešumoje ir susitikimas su žurnalistais – įvykis. Tad tai, kad Cameron pasidalijo šeimos naujienomis – išties reta.

Moteris iškart sustabdė bet kokias būsimas kalbas ar tai ji pati pagimdė dukrą, ar į pagalbą pasitelkė surogatinę motiną. C. Diaz teigė, kad neketinanti dalytis jokiomis detalėmis – tenorėjusi pranešti naujieną.

„Mes nesidalinsime jokiomis dukters nuotraukomis ir nepasakosime jokių kitų detalių, galime pasakyti tik tai, kad ji išties labai miela“, – teigė 47-erių aktorė.

Naujausi straipsniai