Gwen Stefani vyras Gavinas Rossdale'as trejus metus ją apgaudinėjo su jų vaikų aukle

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as su sūnumis ir jų aukle Mindy Mann (2012 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-12 13:54
Aiškėja vis daugiau detalių apie dainininkės Gwen Stefani (46 m.) skyrybas su vyru Gavinu Rossdale'u (50 m.) – skelbiama, kad juodu išskyrė jų trijų sūnų auklė Mindy Mann. Mergina ne tik suviliojo savo darbdavės vyrą, bet dar ir aklai kopijuoja jos stilių.

Šią savaitę pasirodžiusioje žurnalo „Us Weekly“ publikacijoje skelbiama, esą Gavino Rossdale'o ir jo vaikų auklės romanas truko net trejus metus.

„Tai buvo daroma jai tiesiog po nosimi“, – apie Gavino Rossdale'o ir auklės romaną, kuris nesibaigė net kai Gwen trečią kartą pastojo ir laukėsi jauniausiojo sūnaus Apollo, sakė vienas šaltinis. 

„Us Weekly“ rašo, kad Gwen Stefani savo vyrą pričiupo vasario mėnesį, kai užtiko nepadorias Mindy Mann žinutes ir jos nuogos nuotraukas ne kur kitur, o savo vaikų planšetėje. Priremtas prie sienos Gavinas Rossdale'as pripažino buvęs neištikimas – tada Gwen Stefani suprato, kad jų santuoka baigta.

Dainininkę labiausiai įskaudino tai, kad Gavinas Rossdale'as užmezgė romaną su moterimi, kurią ji pažinojo ir kuria pasitikėjo, kuri rūpinosi jų vaikais.

Vos tik išaiškėjo tiesa, auklė iš karto buvo atleista.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2008-aisiais Mindy Mann prižiūrėti garsios poros sūnus iš pradžių buvo pasamdyta tik laikinai, bet vėliau ji tapo nuolatine jų aukle. Pamažu mergina pradėjo kopijuoti savo darbdavę, kas, anot „Us Weekly“, pačią Gwen Stefani vertė jaustis nepatogiai.

Socialiniuose tinkluose patalpintose Mindy Mann nuotraukose ši australė atrodo tarsi Gwen Stefani antrininkė – itin panaši šukuosena, nešiojami aksesuarai, aprangos stilius. O kai kuriose paparacų darytose nuotraukose ji net vilki tokiais pačiais drabužiais kaip ir jos meilužio žmona! 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Mindy Mann savo socialinių tinklų paskyrose net nesibodėjo talpinti nuotraukų su Gwen Stefani vaikais, ko pati atlikėja daryti vengia saugodama jų privatumą.

Žmonės.lt primena, 20 metų kartu praleidę Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as apie skyrybas pranešė rugpjūčio mėnesį. Po skyrybų dainininkė paguodą rado kolegos Blake'o Sheltono (39 m.) glėbyje – pora neseniai patvirtino, kad susitikinėja.

Atsargiai – auklės!

Holivude garsias šeimas vaikų auklės išskiria ne taip jau ir retai. Štai 2011-aisiais subyrėjo 25 metus trukusi Arnoldo Schwarzeneggerio ir Marios Shriver santuoka, kai paaiškėjo, kad jis turi nesantuokinį sūnų su jų namų tvarkytoja, kuri prižiūrėjo ir jų vaikus.

O šiais metais dėl auklės kaltės iširo ir aktorių Jennifer Garner ir Beno Afflecko šeima – tris poros vaikus prižiūrėjusi mergina užtektinai dėmesio skyrė ir jų tėčiui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai