Gwen Stefani ir Gavino Rossdale'o šeimą išardžiusi jų vaikų auklė laukiasi kūdikio

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as su sūnumis ir jų aukle Mindy Mann (2012 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-19 13:02
Buvusi Gwen Stefani (46 m.) ir Gavino Rossdale'o (50 m.) vaikų auklė Mindy Mann, kuri ir kaltinama dėl garsios poros skyrybų, laukiasi kūdikio.

Žmonės.lt primena, kad po Gwen Stefani ir Gavino Rossdale'o skyrybų paaiškėjo, jog jis net trejus metus buvo neištikimas savo žmonai su jų namuose gyvenusia ir tris jų sūnus prižiūrėjusia aukle Mindy Mann. Vos tik Gwen Stefani sužinojo apie begėdišką išdavystę, kuri vyko jai po nosimi, iš karto pateikė skyrybų prašymą be progos į kairę pasukusiam Gavinui Rossdale'ui pasitaisyti.

Mindy Mann apie savo nėštumą pranešė socialiniuose tinkluose, tačiau žurnalistams atsisako atskleisti, kas yra jos būsimojo kūdikio tėvas.

Šiuo metu viename Los Anždelo vaikų darželyje dirbanti Mindy Mann susitikinėja su snieglenčių instruktoriumi Spenceriu Gutcheonu, tačiau dar praėjusią savaitę paparacai buvo užfiksavę ją leidžiančią laiką su Gavinu Rossdale'u. Auklė ir buvęs jos darbdavys bei meilužis ne kartą buvo pastebimi kartu ir anksčiau.

Vyro išduota Gwen Stefani neilgai trukus paguodą rado kantri dainininko Blake'o Sheltono glėbyje – pora kartu jau apie pusę metų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai