Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as susitarė dėl skyrybų sąlygų

Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-26 15:45
Amerikiečių popmuzikos atlikėja Gwen Stefani ir britų rokeris Gavinas Rossdale'as žengė dar vieną žingsnį link 13 metų gyvavusios santuokos nutraukimo ir pasirašė sutartį dėl turto ir trijų savo vaikų globos pasidalinimo.

Remiantis TMZ.com pranešimu, rugpjūčio mėnesį skyrybų prašymą teismui pateikusi pora bendrai globos du sūnus – devynmetį Kingstoną ir šešiametį Zumą, tačiau vienų metų Apollo daugiausia laiko prižiūrės grupės „Bush“ lyderis, nes Gwen Stefani darbotvarkė yra labai įtempta.

Taip pat pranešama, kad pora nebuvo sudariusi priešvedybinės sutarties, tačiau jiems pavyko susitarti dėl bendro turto pasidalijimo, tad skyrybų bylą vedantis teisėjas turėtų ją užbaigti iki šių metų pabaigos.

Poros atstovas šio pranešimo nekomentavo.

Skyrybų prašyme pora nurodė, kad jų santykiai atšalo dėl „neišsprendžiamų nesutarimų“. Apie sprendimą skirtis popmuzikos žvaigždė ir rokeris pranešė paskelbę bendrą pranešimą vasaros pabaigoje.

„Nors mudu priėmėme bendrą sprendimą, kad nebebūsime partneriais santuokoje, liekame partneriais tėvystėje ir esame pasiryžę kartu auginti mūsų tris sūnus laimingoje bei sveikoje aplinkoje“, – sakoma jame.

Muzikantai susituokė 2002 metų rugsėjį, o pirmojo vaiko susilaukė 2006 metais. Zuma gimė 2008-aisiai, o Apollo – 2014 metų vasarį.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai