Gurmaniškas gimtadienis sutraukė būrį įžymybių

Inga ir Arūnas Valinskai / Modestas Patašiaus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-25 19:40
Su kokybiška Viduržemio jūros regiono šalių virtuve kauniečius supažindinanti gurmaniška krautuvėlė „Viduržemio delikatesai“ šią savaitę atšventė vienerių metų gimtadienį.

Gimtadienio proga surengtoje šventėje apsilankė būrys žinomų žmonių. Tarp jų buvo Arūnas Valinskas su žmona Inga, dainininkai Žilvinas Žvagulis, Viktorija Mauručaitė su dukterimi Gabriele Grygolaityte-Vasha, aktorė Daiva Rudokaitė, Rytų kovos meistras Pasaulio karatė čempionas Jordanas Poškaitis, verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai. Ir kiti verslo partneriai bei draugai.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Pirmąjį savo verslą pradėjęs dar 1990-iais, verslininkas ir krautuvėlės bendraturtis Raimondas Krištaponis teigia, kad pradėjus dirbti su Ispanijos maisto produktais ir gėrimais niekada nemąstė apie mažą, jaukią krautuvėlę. Tačiau vėliau atsirado poreikis vietai, kur būtų galima maloniai pabendrauti, išgerti kavos ir degustuoti vežamus produktus, juolab, kad kasmet po parodų ir verslo kelionių sparčiai auga asortimentas. Būtent taip prieš metus ir gimė idėja atidaryti gurmanišką „Viduržemio delikatesai“ krautuvę, kur galima rasti gardėsių iš Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Graikijos.

Apibendrindamas metų patirtį, verslininkas pastebi, kad penktadieniais ir savaitgalio dienomis parduotuvėlėje būna didžiausi klientų antplūdžiai: „Žmonės nori pavaišinti svečius ar pasilepinti savaitgalį brusketomis, kurias galima pasigaminti su užtepėlėmis iš Sicilijos ir įvairiais kitais pesto padažais. Žmonės skiria dėmesio maisto kultūrai bei kaip tikri europiečiai domisi, ką valgo kitų kraštų žmonės“.

15min.lt

Naujausi straipsniai