Guostė Ambrazevičiūtė: „Man tobulybė yra geros širdies, doras žmogus“

Moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Tobulybė – tai, kas nepasiekiama, bet siekiama. Tobulumui ribų nėra, tik reaguojama į šią sąvoką skirtingai: vieni nusprendžia, kad nėra prasmės siekti to, ko nėra, o kiti tai priima kaip iššūkį. Tobulybė gyvenime yra lyg Betliejaus žvaigždė, rodanti žmogui gyvenimo kelią, tačiau pati žvaigždė nepasiekiama.

Kiekvienas žmogus tobulybę įsivaizduoja skirtingai, nėra vienos tobulybės, kurios norėtų siekti visi iki vieno. Tačiau svarbu paminėti, kad kuo žmogaus amžius didesnis, tuo jo įsivaizduojama tobulybė tampa mažesne, nes žmogus supranta, kaip sunku ją pasiekti.

Man tobulybė yra geros širdies, doras žmogus, kuris visiems linki tik gero, nėra savanaudis, kuris dėl savo draugų ir šeimos padarytų viską. Tai žmogus, kuris nebijo rodyti savo jausmų, išsako viską, ką galvoja, žmogui, kuris rūpi, neskaudina kito. Tai žmogus, kuris gali sau leisti gyvenime viską, ko geidžia. Be abejo, ši užsibrėžta tobulybė mano gyvenime, manau, dar keisis, nes mums – jauniems žmonėms – visas gyvenimas, kuris formuoja mūsų asmenybę, dar tik prieš akis. Netobulumo viršūnė – tai mūsų baimės ir nenoras atiduoti save kitiems.

Kaip siekti tobulybės? Į šį klausimą nėra tikslaus atsakymo. Kiekvieno žmogaus sąmonėje perfekcionizmo siekis skiriasi. Perfekcionistai, norintys būti geriausi, manau, yra mūsų pasaulio variklis – jų dėka daromi išradimai, auga ekonomika ir klesti kultūra, pasiekiami sporto ir kiti rekordai.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau