„Guess“ sekso skandalo sūkuryje – įstabus Jennifer Lopez pasirodymas

Jennifer Lopez / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-02 21:00
Dainininkė Jennifer Lopez (48) tapo kompanijos „Guess“ ambasadore, jau pasirodė reklama su jos atvaizdu, skirta pavasario ir vasaros kolekcijai.

Vasario 1 d. Los Andžele surengta šventė „Guess“ mados namuose. Jennifer Lopez į ją atvyko su mylimuoju beisbolininku Alexu Rodriguezu (42).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Garsenybė buvo pasipuošusi švelniai žydros spalvos suknele, kailių manto, avėjo tviskančius batelius. Jos atsiradimas „Guess“ istorijoje – neeilinis įvykis. Paprastai šis ženklas siejamas su itin jaunos ir seksualios merginos įvaizdžiu, o Jennifer Lopez juk netrukus švęs penkiasdešimtmetį. Ji tapo vyriausiu modeliu „Guess“ reklamos istorijoje. Tačiau dainininkė toli lenkia ne vieną kur kas jaunesnę manekenę – nedažnas toks seksualumo, gyvybingumo ir talento derinys.

„Guess“ vienas įkūrėjų dizaineris Paulas Marciano sakė, kad kompanijos augimas buvo gerai apgalvotas žingsnis, o šį pasikeitimą puikiai įkūnija brandaus amžiaus gvybingumu trykštanti Jennifer Lopez.

„Jennifer – svajonių moteris, – sakė Paulas Marciano, – ji patyrusi, jausminga, šio laikmečio žvaigždė ir toli gražu nevienadienė. Jos įtaka netgi auga su kiekvienais metais. Savo naujausia kolekcija kaip tik ir norime išsakyti mintį, kad gyvenimiška patirtis moteriai padeda atskleisti savo talentą ir apskritai tik suteikia dar daugiau žavesio bei grožio“.

Pati dainininkė laiminga gavusi galimybę bendradarbiauti su „Guess“ mados namais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Kai man paskambino Paulas Marciano ir pasiūlė tapti reklaminiu veidu, labai susijaudinau. Džiaugiuosi galėdama tapti dalimi kompanijos, kurios kūrinius mėgstu nuo paauglystės“, – sakė moteris.

„Guess“ ambasadorėmis yra buvę ir kitos garsios moterys – Claudia Shiffer, Adriana Lima, Paris Hilton, Naomi Campbell, Drew Barrymore, Alessandra Ambrosio, Gigi Hadid.

Tačiau su „Guess“ vardu šiomis dienomis siejami ne tik džiaugsmingi reikalai. Neseniai amerikiečių modelis Kate Upton (25) savo socialinėje paskyroje parašė, kad „Guess“ kūrybos direktorius Paulas Marciano pasielgė su ja netinkamai.

Ji pareiškė, kad labai liūdna, kad toks moterų mėgstamas ženklas kaip „Guess“ iki šiol vadovaujamas Paulo Marciano. Neva jam nederėtų piktnaudžiauti savo valdžia ir turint seksualinių užmačių trikdyti moteris.

Sports Illustrated
Sports Illustrated

Tačiau Kate Upton incidento detalių neatskleidė, net nepatikslino, prie ko neva priekabiavo garsaus ženklo vienas įkūrėjų Paulas Marciano. Pokalbio metu su TMZ žurnalistais modelis pažadėjo savo argumentus paviešinti vėliau. Pats Paulas Marciano kaltinimus atmeta ir ketina paduoti modelį į teismą už šmeižtą.

„Jei ji turi pretenzijų, yra viena vieta, kur ji gali išsakyti tiesą – tai teismas“, – sakė vyras.

O štai kokia Jennifer Lopez nuomonė šiuo klausimu: „Smerkiu bet kokią prievartą, jokiais atvejais nepateisinu seksualinio priekabiavimo. Visi žino šį mano nusiteikimą. Neužmerkiu akių prieš kaltinimus Paului Marciano, tiesiog pirma kviesčiau viską išsiaiškinti ir tik po to pateikti kaltinimus. Aš visada ginu moterų teises“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai