Gruzijos milijonieriaus duktė Sofio Gelašvili-Niūniavė su vyru medų kopinėja Venesueloje

Sofio Gelašvili-Niūniavė ir Dominykas Niūniava / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-09 15:51
Ką tik ištekėjusi Gruzijos milijonieriaus dukra, stilistė Sofio Gelašvili-Niūniavė (21) ir jos vyras, sportininkas Dominykas Niūniava (23) po vestuvių medų kopinėja saulėtoje Venesueloje – ilsisi Margaritos saloje. Savo džiaugsmu laiminga pora noriai dalijasi ir su Žmonės.lt skaitytojais.

D.Niūniava ir S.Gelašvili-Niūniavė pirmiausia susituokė Tbilisyje, Gruzijoje, vėliau, liepos pabaigoje trankias vestuves iškėlė ir Lietuvoje.

Žmonės.lt tąsyk Sofio pasakojo, kad Gruzijoje tuokėsi kukliai – to norėjo jos tėtis, Gruzijos parlamentaras Valerijus Gelašvilis. O Vilniuje pora iškėlė kur kas didesnę vestuvių puotą, per kurią paisė ir gruziniškų tradicijų.

Iškart po šventės S.Gelašvili-Niūniavė ir D.Niūniava išvyko į saulėtą Venesuelą, Margaritos salą. Čia net tris savaites jiedu romantiškai ilsisi po vestuvių, yra apsistoję Sofio tėvo apartamentuose.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Ten važinėdavau nuo vaikystės, man ten labai patinka. Todėl ir išsirinkome. Dabar tėtis ten stato viešbutį“, – Žmonės.lt tada paaiškino Sofio.

Viešėdama Venesueloje ji Žmonės.lt pasakoja, kad laiką leidžia smagiai, tačiau tuo pat metu ir ramiai. „Kas antrą dieną rytais važiuojame aplankyti skirtingų pliažų, per pietus sportuojame, maudomės, vakare su šeima vakarieniaujame, žiūrime filmus, žaidžiame kortomis, tiesiog ilsimės“, – pasakoja ji.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Per medaus mėnesį Sofio Gelašvili-Niūniavė ir Dominykas Niūniava laiką leidžia kartu su merginos dukterėčia ir jos mama.

Pora nesiliauja žavėtis Margaritos salos gamta. „Vienoje pusėje – Atlanto vandenynas, kitoje – Karibų jūra“, – pasakoja ji.

Sofio džiaugiasi, kad nors ji Venesueloje lankosi kone kasmet, jos vyras Dominykas čia vieši pirmąkart, ir yra tiesiog sužavėtas.

Paklausta, ar per kelionę pastebėjo kokių naujų savo vyro bruožų, ji sakė: „Mes jau gan seniai vienas kitą pažįstame iš mokyklos laikų, taigi vienas kitą gerai suprantame.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai