Gruzijos milijonieriaus dukra Sofio Gelašvili-Niūniavė nuo mažens buvo mokoma taupyti

Sofio Gelašvili ir Dominyko Niūniavos vestuvės / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-17 11:27
Regis, milijonieriaus gruzino Valerijaus Gelašvilio dukra Sofio galėtų gyventi kaip pasakoje, tačiau puikavimasis – svetimas dalykas merginai. Nuo mokyklos laikų Sofio rengdavosi kuo kukliau: „Paprastai rengdavausi – marškinėliais, džinsais ar paprastomis juodomis kelnėmis“.

„Nesidažydavau nė kiek, nes ir tėtis neleisdavo, o vėliau, kai išvažiavau į Paryžių, jau pradėjau truputį dažytis“, – laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą pasakos Sofio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gruziniškos vestuvės Vilniuje: milijonieriaus dukra Sofio Gelašvili ištekėjo už sporto trenerio

Sofio prisimena, kad jai būdavo nemalonu, kai ją į mokyklą atveždavo prabangus BMW, mergina pasakoja, kad net prašydavo vairuotojo, kad šis sustotų toliau ir ji galėtų pėsčiomis ateiti į pamokas ir pabendrauti su draugais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Dažniausiai šaipydavosi, kad mane atveždavo su automobiliu. Vėliau prašydavau tėvų, kad mane išleistų kur nors toliau, arba eidavau pėsčiomis“, – laidoje pasakos Sofio.

Nors Sofio pinigų netrūksta, visgi taupumo ir pagarbos uždirbamiems pinigams ji išmoko iš tėvų. Mergina prisimena, kad dienpinigių ji gaudavo kaip ir visi kiti vaikai – 2 ar 5 litus per dieną: „Duodavo tuos pinigus tėvai ir sakydavo: „Taupyk ir susitaupysi“.

Sofio paaugus, jos poreikiai didėjo. Mergina norėjo vis geresnių suknelių, tačiau tėvai neskubėdavo tenkinti visų jos norų – už kiekvieną daiktą mergina turėjo dirbti.

„Viskas būdavo griežtai kontroliuojama. Kartais reikėdavo kurį laiką gerai mokytis arba kokius namų ruošos darbus atlikti. Kartais sodą tvarkyti, kartais baseiną išplauti“, – laidoje pasakos Sofio.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po mokyklos Sofio užsienyje studijavo mados istoriją. Pasimokiusi Paryžiuje, išvyko į Londoną. Tėvas ir čia pinigais nelepino. Mėnesiui skiriamų 600 svarų merginai neužteko, todėl Sofio įsidarbino stiliste mados agentūroje.

„Dirbome juodą darbą: plovėme grindis, rinkome drabužius, grąžindavome dizaineriams. Per dieną užkulisiuose mokėjo 50 svarų ir tai buvo pirmi uždirbti pinigai“, – prisimins Sofio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gruziniškos vestuvės Vilniuje: milijonieriaus dukra Sofio Gelašvili ištekėjo už sporto trenerio

TAIP PAT SKAITYKITE: Gruzijos milijonieriaus duktė Sofio Gelašvili-Niūniavė su vyru medų kopinėja Venesueloje

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai