Grupių „Kitokios“ karai: Indrė Burlinskaitė džiaugiasi gavusi prekės ženklo sertifikatą

Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-27 16:38
Apie grupės „Kitokios“ pavadinimo nepasidalijimą mirgėjo visa žiniasklaida – iš jos išėjusios narės Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė taip pat pasivadino „Kitokiomis“, tačiau pirmosios grupės lyderei Renatai Klimaitytei tai nepatiko: tarp merginų užvirė tikras ginčų karas.

Ilgą laiką tiek vienos, tiek kitos grupės atstovės nepasidalijo „Kitokių“ pavadinimo: visos teigė, kad pavadinimas priklauso joms.

Kovodamos kiekviena už savo įsitikinimus merginos kreipėsi į Registrų centrą prašydamos užregistruoti joms priklausantį pavadinimą – taip padarė ir I.Burlinskaitė, ir R.Klimaitytė.

Pirmadienio popietę I.Burlinskaitė pasidžiaugė, kad pagaliau turi sertifikatą savo rankose – anot merginos, jis liudija teisę naudotis „Kitokių“ pavadinimu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Mes niekada nekariavome. Šiandien pasiėmėme sertifikatą, kuris yra oficialus, su antspaudais. Tai yra „gyvas“ įrodymas“, – džiaugėsi Žmonės.lt kalbinta I.Burlinskaitė.

Paklausta, ar tai reiškia, kad jos ir toliau liks „Kitokiomis“, Indrė tuo neabejojo: „Taip, mes jau seniai „Kitokios“, tik dabar jau gavome ir raštišką popierėlį, kuris tai įrodo“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai