Grupės „The Rolling Stone“ lyderis Mickas Jaggeris netrukus taps proseneliu

Mickas Jaggeris (2011 m. vasario 13 d.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-26 09:08
Grupės „The Rolling Stone“ lyderis Mickas Jaggeris visai netrukus taps proseneliu – jo anūkė Assisi Jagger laukiasi pirmagimio, rašo dailymail.co.uk.

21-erių Assisi Jagger su mylimuoju virtuvės šefu Alexu tėvais tapti turėtų balandį.

Žinią apie Assisi Jagger nėštumą paskelbė žurnalas „Hello!“, kuriam mergina davė išskirtinį interviu. Straipsnį iliustravo jauki Assisi bei jos motinos 42-ejų Jade Jagger nuotrauka, kurią galite pamatyti paspaudę čia.

„Moterys mūsų šeimoje vaikų susilaukia būdamos labai jaunos, tai jau mūsų genuose“, – žurnalui sakė Micko Jaggerio anūkė. Assisi mama Jade Jagger motina tapo taip pat labai anksti – būdama 20-ies.

„Aš užaugau labai greitai ir nė nesvarstyčiau turėti vaikų dabar, jeigu man rūpėtų tokie patys dalykai kaip mano bendraamžėms. Aš negeriu, netūkau ir esu labai šeimyniška“, – pasakojo Assisi.

Mergina sakė, kad jos senelis Mickas Jaggeris, sužinojęs apie nėštumą, labai apsidžiaugė. „Įsivaizduoju, kad smagu yra būti proseneliu, nors jam ir nepatinka mintis, kad jis jau senas arba kiti jį tokiu vadina“, – apie Micką Jaggerį kalbėjo jo anūkė.

70-metis Mickas Jaggeris turi septynis vaikus ir keturis anūkus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai