Grupės „Sirenos“ narė Renata Klimaitytė širdį patikėjo subrendusiam vyrui: „Kartu pradedame antrus metus“

Renata Klimaitytė ir Sergejus Vasilkovas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-05 11:07
Grupės „Sirenos“ narė Renata Klimaitytė po skaudžių skyrybų apie savo naujus santykius su buvusiu kriminalinės policijos komisaru Sergejumi Vasilkovu kalba puse lūpų. Jaunos moters numone, laimė mėgsta tylą, tad iki šiol tai, ar jiedu gyvena drauge, ar ruošiasi rimtesniam gyvenimo žingsniui ir kitus asmeniškus dalykus ji linkusi nutylėti.

„Jei taip nusprendėm, vadinasi, taip yra geriau. Kartu pradedame antrus metus tai pakankamas laiko tarpas visiems natūraliems procesams. Ar praėjusieji metai atnešė tikrąją meilę...? Meilės tikrumą galima pajausti tik laikui bėgant.....Mes tikimės, kad taip ir bus....“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Po nutrūkusių sužadėtuvių su ankstesniuoju draugu Deimantu, Renata kur kas atsargesnė. Nauja pora stengiasi neskubėti ir po truputį žvelgti į ateitį. Susipažino juodu senokai ir laikui bėgant ši pažintis išaugo į tvirtesnius jausmus.

Tiek Renata, tiek Sergejus augina atžalas iš ankstesnių santykių, tad reikia laiko ir jiems. Nors kol kas viskas klostosi kuo puikiausiai.

Renata du kartus jau buvo ištekėjusi. Anksčiau ji atviravo, kad tekėtų nors ir „n“ kartų, jei tai būtų mylimas vyras. Taigi, laikas parodys, kur nuves draugystė su 9 metais už atlikėją vyresniu Sergejumi.

Amžius – ne kliūtis, o kartais tik privalumas. Branda ir patirtis lemia rūpestingumą, pastovumą ir santykių tvirtumą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai