„Rolling Stones“ nario Micko Jaggerio dukra Georgia May norėtų tapti vienu iš „Victoria's Secret“ angelų

Georgia May Jagger su mama, praeityje garsiu modeliu Jerry Hall / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-08 20:19
Jos žavios, patrauklios, seksualios – tikros viliokės, į kurias malonu žiūrėti, o būti viena iš jų yra ne vieno modelio svajonė. Todėl nenuostabu, kad britų modelis Georgia May Jagger (21) pareiškė norą papildyti „Victoria‘s Secret“ angelų gretas.

„Nemanau, kad būčiau sutikusi, jei manęs būtų paklausę prieš trejetą metų, tačiau dabar net nemirktelėčiau“, – teigė legendinės grupės „Rolling Stones“ nario Micko Jaggerio dukra.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

21-erių metų mergina prisipažino, kad vos pradėjus modelio darbą, jai teko dalyvauti drabužių firmos „Hudson“ reklaminėje kampanijoje. „Labai džiaugiausi, kad man nereikia staipytis prieš fotografus, vilkint vien apatinius“, – sako G.M.Jagger.

„Paskutinė „Just Cavalli“ reklama, kuriai fotografavausi, buvo gana seksuali, bet niekada neapsinuoginu ir nesu nusifotografavusi nuoga. Tačiau „Victoria‘s Secret“ – tai kažkas labai moteriško. Tu matai modelius, kurie žengia podiumu, ir jie labiau primena moteris-amazones, kurios turi ir užpakaliuką, ir krūtinę. Norėčiau ir aš dalyvauti kasmetiniame jų rengiamame madų šou“, – britiškajam žurnalui „Vogue“ pasakojo modelis.

Nors Georgia nėra dažna podiumų žvaigždė, mat ji dažniau renkasi darbą už fotobjektyvo, tačiau viskas gali pasikeisti. „Žmonės dažnai klausia manęs, ar man vis dar patinka dalyvauti mados šou, bet niekas net nenutuokia, kad aš to nedarau. Man teko žingsniuoti podiumu vos keliuose renginiuose. Ketinu pradėti tai daryti dažniau, nes mane tai veža“, – pasakojo G.M.Jagger.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai