Grupės „Pilnatys“ vokalistas Marius pristato dainą „Veidai“: per 30 min. gimę žodžiai įkvėpti noro keistis

Grupės „Pilnatys“ vokalistas Marius ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-05 17:32
Po savaitės pertraukos „Sapiens Music“ kartu su portalu Žmonės.lt grįžta su naujienomis. Šį ketvirtadienį prieš kameros objektyvą savo akių gelmėse paslėptą istoriją atskleidžia grupės „Pilnatys“ vokalistas Marius Meilūnas su daina „Veidai“.

Daina „Veidai“ grupės „Pilnatys“ vokalistui Mariui – išties ypatinga. Portalui Žmonės.lt jis pasakojo, kad kūrinio žodžiai ir melodija gimė bevaikštant mišku, o grįžus namo tereikėjo visą tai suguldyti ant balto popieriaus lapo.

„Kartais gyvenime nutinka, kad dainą kažkas atsiunčia ir tavyje atskleidžia. Nors tai būna labai retas atvejis, šis buvo vienas jų. Grįžęs namo iš miško aš tiesiog pradėjau rašyti ir nieko nereikėjo kurti, daina gimė per 30 minučių“, – pasakojo grupės vokalistas.

Grupės „Pilnatys“ vokalistas Marius / Pauliaus Butkevičiaus nuotr.
Grupės „Pilnatys“ vokalistas Marius / Pauliaus Butkevičiaus nuotr.

Marius atskleidė, kad dainoje paslėpta svarbi žinutė – apie norą nebijoti keistis ir tapti kitokiu žmogumi santykiuose, kai tam ateina laikas. 

„Dainą įkvėpė noras pasikeisti. Vienu momentu būdamas santykiuose, supratau, kad turiu tapti kita savo versija. Nereikia prisirišti prie savo susikurto įvaizdžio, lygiai taip pat nereikia  bijoti keisti savo „veidų“. O jų juk turime daug. Santykiai yra kaip karuselė – juose būna labai daug nuotykių, patirčių ir visos jos būna įvairios. Ne visada viskas vystosi taip, kaip rodė filmuose ar kaip rašė romanuose. Kai tai suvoki, tada ateina laikas keistis“.

„Sau leidžiu keisti tuos „veidus“ ir labai įdomu, kokių jų ateityje atsiras dar“, – pridūrė Marius.

Grupės „Pilnatys“ vokalistas Marius Meilūnas ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkevičiaus nuotr.
Grupės „Pilnatys“ vokalistas Marius Meilūnas ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkevičiaus nuotr.

Grupės „Pilnatys“ vokalistas džiaugėsi sulaukęs Sauliaus Baradinsko ir jo komandos pakvietimo sudalyvauti projekte „Sapiens Music“. Jam tai – unikali ir įsimintina patirtis. Juk stoti „akis į akį“ su kamera, kuri įamžina tikras emocijas iš arti, išdrįstų ne kiekvienas.

„Dažniausiai stoviu pasislėpęs už gitaros. Buvo tikrai neįprasta nieko nedaryti, visiškai atsiduoti dainai ir žvelgti į kameros gelmę. Tai neįprastas jausmas, todėl labai suprantu atlikėjus, kurie dalyvavę šiame projekte nesulaikė savo emocijų. Prisipažinsiu, momentais pradėjau regėti tam tikrus vaizdinius, nuo kurių per kūną ėjo šiurpai. Šis projektas išties unikalus. Ačiū, Sauliui ir visai jo komandai!“, – su portalu Žmonės.lt savo emocijomis dalijosi Marius Meilūnas. 

Grupė „Pilnatys“ – Veidai

Naujausi straipsniai