Grupės „Mėnulio fazė“ nuotaikingas klipas: sėdo ne į brangią mašiną, o į fotogenišką traktorių

Grupė „Mėnulio Fazė“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-06 13:46
Trijulė iš „Mėnulio fazės“ nesnaudžia ir šį mėnesį išleidusi savo debiutinį albumą „Septyni spinduliai“ pristato naują vaizdo klipą „Akys žiūri“. Tai yra vienas iš septynių albume esančių kūrinių, kuris savo skambesiu natūraliai sudėliojo scenarijų – vasariškai nuotaikinga ir improvizuota kelionė traktoriu.

Grupės lyderis Vladas Chockevičius daugeliui gerai pažįstamas iš „Lietuvos balso“ projekto. 2019 metais išleidęs solinį albumą, pakvietė savo brolį Paulių groti būgnais. Kartu su bendraminčiais sukūrė roko grupę „Mėnulio fazė“, prie kurios vėliau prisijungė ir dabartinis bosistas Vaidas Plytnikas.

„Karantino metu sustojo visi koncertai, atsirado laiko kūrybai. Visas dainas įrašėme Vilniuje įsikūrusioje YMIR Audio įrašų studijoje, kur miksavimo ir masteringo darbus atliko Snorre Bergerud. Taip pat labai esame dėkingi asociacijai LATGA ir jos socialiniam-kultūriniam fondui, kuris dalinai finansavo mūsų albumą. Tai puiki paskata kurti, tobulėti ir siekti vis aukštesnės kokybės”, – pasakoja Vladas.

Grupei neteko ilgai svarstyti, kuriai pirmai albumo dainai filmuos vaizdo klipą. Pasirinkta buvo  linksmiausia, vasariškiausia ir nuotaikingiausia albumo daina „Akys žiūri”.

„Dar neteko matyti lietuviško roko klipo su traktoriumi. Pastaruoju metu stebint muzikos aktualijas, labai populiaru filmuotis važiuojant automobiliu. Neturėjom prabangios mašinos, bet pas Vladą ūkyje stovėjo fotogeniškas traktorius”, – juokauja grupės bosistas Vaidas.

Vladas Chockevičius yra ūkininkas. Su savo žmona Akmenės rajone įkūrė idėjinį ūkį KasMes, kuriame dar šiais metais lankėsi Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia. Taip pat ir grupės būgnininkas Paulius yra bitininkas, tad kaimiški vaizdai labai natūraliai susilieja su grupės narių gyvenimo būdu.

Grupė „Mėnulio Fazė“
Grupė „Mėnulio Fazė“

Vaizdo klipo vieta būtent ir buvo pasirinkta filmuoti šiame ūkyje, o viename iš kadrų matoma duona yra būtent iš ūkyje auginamų miltų. Taip pat Vladas klipe yra vaišinamas grupės būgnininko Pauliaus laikomų bitučių surinktu medumi.

„Esu dėkingas savo žmonai Laimai Džiugytei-Chockevičienei, ne tik už įkvėpimą parašyti šią dainą, bet ir už skanią duoną, bei puikiai sukurtą mano įvaizdį vaizdo klipe”, – džiaugiasi Vladas.

Grupė „Mėnulio Fazė“
Grupė „Mėnulio Fazė“

„Filmuoti pasikvietėm savo bičiulį Elviną Skabeikį. Su juo nufilmavome jau ne vieną klipą, tad mes buvome ramūs, kad jis darbą atliks kruopščiai. Mums tik reikėjo sėsti į traktorių ir filmuoti viską kas tuo metu ateina į galvą. Jokio iš anksto surežisuoto scenarijaus ne kūrėme, todėl be galo linksmai praleidome laiką. Tas akivaizdžiai ir persiteikė vaizdo klipe”, – įspūdžiais dalinasi Paulius.

Įvertinkite:

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai