Grupės „Mango“ narių likimai: emigracija, skyrybos ir nerimas dėl ateities

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017 / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-31 13:17
Prieš 20 metų – staigi šlovė, po dešimtmečio – netikėta tyla, – taip galima apibūdinti vienos populiariausių merginų grupių „Mango“ karjerą. Trečiadienio vakarą LRT laidos „Gyvenimas“ žiūrovai sužinos, kaip šiandien gyvena Viktorija Perminaitė ir Rima Petrauskytė.

Rimai – 37-eri. Po dešimtmetį trukusio populiarumo, grupei išsiskirsčius, jai teko išgyventi ir dar vienas skyrybas – į šipulius po kurio laiko subyrėjo jos santuoka su dukros Andrejos tėvu. Viena su vaiku ant rankų, tik ką po skyrybų, po šlovingos praeities ir su miglota ateitimi, – taip „Mango“ žvaigždės gyvenimas atrodė ilgą laiką, tačiau moteris sako, kad šeimos griūtis ne blogiausia, kas jai nutiko.

„Skyrybas išgyvenusios mamos mane supras. Vienai auginti vaiką Lietuvoje labai sunku: alimentai nesiekia net 200 eurų, jokios pagalbos iš valstybės irgi negauni – kalbu apie elementarias nuolaidas išsiskyrusių tėvų atžaloms darželyje, ar kompensaciją už šildymą, atsidūręs tokioje situacijoje nepajunti, kaip prarandi savo orumą, nuleidi galvą ir su vaiku grįžti gyventi pas tėvus“, – pasakos „mangė“ Rima.

Nors kadaise dainininkės karjeros ji atsisakė, nes ši atėmė asmeninį gyvenimą, prieš porą metų klaipėdietė vėl sugrįžo ant scenos. Dainininkė praėjusią vasarą ištekėjo antrą kartą – savo ranką ir širdį klaipėdietė atidavė metais vyresniam verslininkui iš Kembridžo Rolandui Paulauskui. „Sutarėm su vyru, kad ši santuoka – visam, skyrybų jokių būdu nebus“, – šypsosi Rima.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kita prieš dešimtmetį išsiskirsčiusios grupės „Mango“ lyderė – 36-erių Viktorija Perminaitė savo laimę atrado lietuvių emigrantų sostine vadinamame Londone. „Tiesiog labai pavargau“, – atvirai prisipažįsta Viktorija, prisiminusi dešimtmetį šlovės ir po jo užplūdusius jausmus. „Jaučiau, kad mano gyvenimas sustojo vietoje, nėra jokio progreso, todėl vieną dieną atėjau pas prodiuserius ir pasakiau nebenorinti dainuoti. O po kurio laiko išvažiavau į... niekur. Be jokio plano, gyvenamos vietos, darbo ir su labai minimaliais pinigais, tiesiog bėgau nuo buvusio gyvenimo“, – laidoje „Gyvenimas“ pasakos buvusi scenos žvaigždė.

Nors į Angliją V. Perminaitė kadaise spruko gimtinėje nepakėlusi populiarumo naštos, ten ji niekada nesiskundė nei dėl darbo bare, nei dėl dėmesio stygiaus. 2016-ųjų rugpjūtį Viktorija ištekėjo už septyneriais metais jaunesnio užsieniečio Paulo Edvardo Emanuelio, pasirinko vyro pavardę ir Anglijoje iki šiol mėgaujasi atrasta ramybe.

Skirtingi „mangių“ likimai – jau šį vakarą 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai