Grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė atšventė mergvakarį: „Draugės mane labai gerai pažįsta“

Gabijos Sruogiūtės mergvakaris
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-04 18:41
Netrukus su krepšininku Mindaugu Stašiu žiedus sumainysianti grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė praeitą savaitgalį audringai atšventė mergvakarį.

„Draugės labai gerai mane pažįsta, todėl visa šventė atspindėjo mane ir išpildė visus mano lūkesčius“, –  Žmonės.lt atskleidė būsima nuotaka. 

Gabija prisipažino, kad prieš šventę draugėms konkrečių pageidavimų išreiškusi nebuvo, tačiau, anot jos, šventė praėjo labai smagiai ir truko visą savaitgalį. 

Gabijos Sruogiūtės mergvakaris / Asmeninio albumo nuotr.
Gabijos Sruogiūtės mergvakaris / Asmeninio albumo nuotr.
„Merginos šventei ruošėsi iš anksto. Su mano būsimu vyru jos išviliojo mane į mėgstamą kavinę ir ten įteikė kvietimą, kuriame buvo rašoma, kad šeštadienio rytą būčiau pasiruošusi nuotykiams“, – šypsojosi atlikėja.

„Draugės iš pačio ryto man įteikė 8 vokus, kuriuose buvo parašytos dienos planų užuominos. Pirmas mūsų nuotykis vyko kruizinių laivų terminale. Ten merginos manęs laukė ne tik pačios pasipuošusios, bet ir papuošusios nedidelę jachtą su kuria vėliau keletą valandų pasiplaukiojome“, – džiaugėsi būsima nuotaka.

Anot. G. Sriuogiūtės, visos draugių sugalvotos užuominos rėmėsi jos ir Mindaugo santykių detalėmis. „Po jachtos mūsų laukė fotosesija, kuriai specialiai buvo nusamdytas fotografas. Veliau mes ėjome į desertinę, kurioje prieš metus su Mindaugu išrinkome vestuvių datą“ , – sakė ji.
Gabijos Sruogiūtės mergvakaris
Gabijos Sruogiūtės mergvakaris

Nuotykiai čia nesibaigė, išėjusių iš desertinės merginų jau laukė limuzinas, kuris smagiai nusiteikusią kompaniją nuvežė į Palangą.

„Merginos buvo išnuomavusios vilą. Ten nuvykusi radau specialiai man ypatingai išpuoštą kambarį, draugės įteikė dovanų. Na, o vakarą užbaigėme naktiniame klube“, – pasakojo būsima jaunoji. 

Naujausi straipsniai