Grupės „Kristal“ narė Julija Jegorova savo mylimajam ištarė „taip“

Nutrūktgalviškas Julijos Jegorovos pasimatymas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 17:57
Nors apie vestuves atlikėja Julija Jegorova dar nelinkusi kalbėti, tačiau mielai sutinka pasidalyti neseniai jos gyvenime įvykusiomis permainomis. Dainininkė susižadėjo su mylimuoju Karoliu. Metus trunkanti draugystė išaugo į tvirtą tarpusavio ryšį.

Mylimasis Julijai Jegorovai, kaip teigė moteris, pasipiršo namuose.

„Sužadėtuvės atrodė jaukiai ir labai gražiai. Visas kitas detales mes norėtume pasilikti sau“, – portalui Žmonės.lt sakė Julija.

Pora susižadėjo pirmadienį, tačiau socialinėje erdvėje šia žinia J. Jegorova pasidalijo tik praėjus keletui dienų po ištarto lemtingojo „taip“.

Foto - Mindaugas Butkus, Arminas Cicėnas
Foto - Mindaugas Butkus, Arminas Cicėnas

Šiltus jausmus naujam draugui puoselėjanti dainininkė neslepia – abu jie pramuštgalviai ekstremalai. Vos draugystės pradžioje Karolis Juliją pakvietė į įsimintiniausią jos gyvenime pasimatymą, tada Julija šoko parašiutu.

Šuolis dainininkei taip patiko, jog vos nusileidusi ant žemės ji buvo pasiryžusi tai kartoti nedelsiant.

„Esame gerąja prasme išprotėję. Tai ir staigmenos tokios! Džiaugiuosi išdrįsusi, nerealus jausmas”, – kiek mažiau, nei prieš metus apie draugystę su Karoliu pasakojo Julija.

Savo asmeninio gyvenimo detalėmis nelinkusi dalytis pora džiaugiasi suradę vienas kitą. Kartais šiame skubančiame pasaulyje prasilenkiame su mums skirtaisiais, tad sutikti antrąją pusę – tikra laimė, nusišypsanti keletui iš milijono.

Žmonės.lt