Grupės „Kitokios“ nares Raseinių rajono degalinėje sumušė nepažįstamos merginos

Grupės „Kitokios“ nares šventinę Kalėdų naktį užpuolė chuliganės / Grupės „Kitokios“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-27 10:17
Nors Kalėdos yra gėrio ir susitaikymo šventė, tačiau merginų grupės „Kitokios“ narėms šių metų šventės paliks nemalonų atsiminimą. Atlikėjas, važiuojančias po kalėdinio koncerto namo, Raseinių rajono degalinėje užpuolė ir sumušė nepažįstamos merginos. Popiet portalui Žmonės.lt pavyko susisiekti su Indre Burlinskaite, kuri pateikė daugiau įvykio aplinkybių.
Grupės „Kitokios“ nuotr.
Grupės „Kitokios“ nuotr.

Pirmoji į vietinių akiratį papuolė ir bjaurių žodžių lavinos sulaukė grupės narė Renata Klimaitytė. Mergina, laukdama, kol jos kolegė Oksana Skleriūtė papildys automobilio dujų baką, prie degalinėje įtaisyto langelio pirko kavą ir sumuštinį.

Grupės narės savo „Facebook“ puslapyje teigia, kad nepažįstamųjų kompanija, tarp kurių buvo ir vaikinų, pirmiausia ir pradėjo užgaulioti Renatą. „Pirma frazė buvo, kad mes esame garbanos malvinos, kaimietės. Kita frazė buvo, kad esame prisiklijavusios kažkokius akmenukus kiniškus, paskui vienas po kito sekė keiksmažodžiai ir įžeidinėjimai“, – teigė nemalonų incidentą degalinėje patyrusios grupės „Kitokios“ narės.

Grupės „Kitokios“ nuotr.
Grupės „Kitokios“ nuotr.

Kadangi Renata išliko rami, nereagavo į įžeidinėjimus ir nuėjo laukti kolegių į automobilį, vietinės merginos nusitaikė į Oksaną. Deja, visas šis nemalonus susidūrimas degalinėje baigėsi muštynėmis, kurias sukėlė nepažįstamosios. Chuliganes palaikė su jomis buvę vaikinai.

„Mes nežiūrėjome, kaip tašo Renatą... Mes gynėmės... Ar reikėjo palaukti, kol atvažiuos policija?“ – retoriškai klausė viena kitą gynusios grupės narės.

Besigindamos dainininkės patyrė ne vieną sužalojimą. Aplink Renatos akį matyti kraujosruvos ir mėlynės, Oksanai taip pat įbrėžtas veidas, Gretai Lebedevai sumušta galva, o Indrė Burlinskaitė rankose gniaužė kuokštais išrautus plaukus.

Tikisi, kad chuliganės sulauks atpildo

Grupės „Kitokios“ nuotr.
Grupės „Kitokios“ nuotr.

Dainininkes degalinėje užpuolę mušeikos išsigando ir pabėgo dar prieš atvažiuojant policijai. Laimei, konfliktą užfiksavo degalinės kameros, o policijos nuovadoje jau guli keturi grupės narių pareiškimai.

Grupės „Kitokios“ narės įsitikinusios – ne jos pirmosios užsitraukė šių aršių nepažįstamų merginų nemalonę, tad atlikėjos tikisi, kad chuliganės bus išaiškintos. 

„Norime, kad visa Lietuva matytų tų niekšių veidus ir neabejojame, kad mes esame ne pirmos, paragavusios jų pykčio. Atsiras ir daugiau...“ – emocijų neslėpė dainininkės, o komentatoriams, kurie pareiškė, kad tokių dalykų nereikia viešinti, merginos paaiškino, kad jų vietoje galėjo būti bet kurio skaitytojo draugė, žmona ar dukra. Tad kalbėti apie tai ir ieškoti teisingumo privaloma.

Papildyta 14:00 val. Indrės Burlinskaitės komentaru

„Į koncertus dažniausiai važiuojame mes keturios ir kažkas iš mūsų draugų vaikinų. Arba vežamės apsaugą. Tačiau šį kartą kaip tyčia važiavome vienos, todėl niekas mums ir nepadėjo“, – Žmonės.lt pasakojo po nemalonaus incidento atsigauti bandanti Indrė.

Paklausta, kodėl joms nepadėjo degalinės darbuotojas, mergina neslėpė, kad tuo metu jam labiau rūpėjo sutepti sumuštinius. Jo pagalbos dainininkės sulaukė tik pasibaigus muštynėms, kuomet jis jas įleido į degalinės vidų, kad šios galėtų nusiplauti žaizdas ir susitvarkyti bei sušilti.

Stiprius sumušimus patyrusi Indrė Žmonės.lt taip pat papasakojo visą istoriją nuodugniai ir atskleidė daugiau įvykio detalių.

„Mes važiavome iš koncerto ir mums reikėjo sustoti įsipilti degalų. Oksana vairavo savo automobilį, o mes su Greta miegojome. Renata galbūt irgi snūduriavo. Oksana nuėjo užsipilti degalų, o Renata nuėjo nusipirkti sumuštinio. Kuomet Oksana pylė degalus, prie jos priėjo du vaikinai, pradėjo kalbinti, bet ji nekreipė į juos dėmesio. O tie vaikinai pasirodo, buvo atvažiavę su dviem merginomis. Jos pamatė, kad jų vaikinai atkreipė dėmesį į Oksaną ir mūsų automobilį, susinervino, pradėjo rėkti ant savo vaikinų“, – konflikto pradžią prisiminė Indrė.

Vėliau merginos paleido visą bjaurių žodžių virtinę apie dainininkes. Renata grįžo į automobilį, o susimokėjusią už degalus ir prie automobilio grįžtančią Oksaną minėtos merginos ir užpuolė.

„Tada išbėgo mūsų Renačiukė, bandė ginti, o tada visos bandėme gintis, bet nepavyko. O ką darė vaikinai, aš nebeatsimenu, nes buvau šoke. Ar jie mus laikė, ar ką... Aš gavau labai stiprų spyrį į smilkinį, mane spardė ir parkritusią ant žemės. Įsivaizdavau, kad spyrė vyras, nes labai stipriai... O Greta sakė, kad ten visgi spyrė mergina“, – muštynių eigą nupasakojo pašnekovė.

I.Burlinskaitė taip pat apsilankė ir pas medikus, jai buvo peršviesta galva, kurios viena pusė yra gerokai patinusi. O iš kitos galvos pusės išrautas nemažas kuokštas plaukų. Ištinusi ir merginos čiurna. „O Renatai taip sužalotas veidas, galvoju, jog net randai gali likti. Ten nagais iškabinta“, – dėl draugės jaudinosi Indrė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai