Nauja Soliario simpatija – grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė

Algimantas Minalga-Soliaris ir Oksana Šklėriūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-27 17:52
Grupės „Kitokios“ gerbėjų puslapyje pasirodė nuotrauka, kurioje viena iš atlikėjų – Oksana Šklėriūtė – meiliai prigludusi prie dainininko Algimanto Minalgos-Soliario.

Prie minėtos nuotraukos brūkštelėtas trumpas komentaras – „Gražiai gražu“. Meili nuotrauka pakurstė gandus apie tarp atlikėjų įsižiebusius romantiškus santykius.

Susisiekus su O.Šklėriūte ji atvirauti apie naują draugystę nebuvo linkusi, tačiau neneigė, kad jiedu su Soliariu pastaruoju metu bendrauja ir gerai sutaria: „Žinot, kaip sakoma – gyveni ir nežinai, kas bus rytoj. Šiandien galiu pasakyti tiek, kad mes gražiai bendraujame.“

Paklausta, ar juodviejų bendravimas virsta romantiškais santykiais, mergina vėlgi nebuvo kalbi ir teigė nenorinti užbėgti įvykiams už akių.

„Nesiimu prognozuoti, kas bus ateityje. Nežinau, kas gali būti po metų ar po mėnesio. Simpatija kažkokia yra, bet kol kas nenorėčiau labai plėstis“, – Žmonės.lt sakė O.Šklėriūtė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Soliaris pernai sausį išsiskyrė su manekene Egle Štandtaite. Pora po skyrybų buvo trumpai susitaikiusi, tačiau galiausiai galutinai pasuko skirtingais keliais. 

Gruodžio pradžioje dainininkas Egidijus Dragūnas savo socialinio tinklo paskyroje suintrigavo pareikšdamas, kad E.Štandtaitė – jo verta moteris. Toks pareiškimas paskatino kalbas, kad tarp jų galėjo įsižiebti romantiški jausmai.

Vis dėlto, susisiekus su pačiu E.Dragūnu, jis tikino, kad tai tebuvo pokštas, o jis tebemylintis ilgametę savo draugę Eleonorą Sebrovą. E.Štandtaitė taip pat tikino, kad su Egidijumi nedraugauja ir nesuprantanti, kodėl atlikėjas naudojasi jos vardu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai